1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. co po zakończeniu wszystkich …

https://www.duolingo.com/profile/JarekSiemi1

co po zakończeniu wszystkich lekcji?

Ukończyłem wszystkie lekcje. Niestety poziom mojego angielskiego jest daleki od tego, jaki chciałbym posiadać. Dlatego kontynuje naukę ćwicząc lekcje (nie jestem w stanie zająć się tłumaczeniami: za mały zasób słów i podstaw gramatyki). Niestety każdego dnia Duolingo przydziela mi coraz mniej punktów na ćwiczenia. Doszło do tego, że za każde ukończenie ćwiczenia dostaję tylko 3 punkty. Odnoszę wrażenie, że słowka i wyrażenia bardzo często powtarzają się np.: słoń, wegetarianie itp. Czy jest możliwość jakiś dodatkowych lekcji?

August 19, 2015

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Piotr008

Gratulacje ukończenia kursu no i 230 dni z rzędu robi wrażenie! A jaki poziom zaawansowania Cię interesuje C1 C2 ? https://www.duolingo.com/comment/6196710


https://www.duolingo.com/profile/JarekSiemi1

A co to jest C1 C2? generalnie interesuje mnie swobodna konwersacja w jezyku angielskim. Poziom taki czy inny nie interesuje mnie. Ukończyłem wszystkie lekcje Duoligo i niestety jest to za mało. Potrzebuje wiecej lekcji. Tłumaczenia jeszcze nie są dla mnie!


https://www.duolingo.com/profile/Nicolee2236

Oglądaj filmy po angielsku, czytaj książki po angielsku, słuchaj angielskich piosenek, staraj sie wszystko zrozumieć korzystając z tłumacza, rozmawiaj z "native speakerami". To pomaga. Naprawdę. Powodzenia ;)

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.