https://www.duolingo.com/harund5

bol alkollü örnekler

Arkadaşlar duolingonun wine'lı beer'li örnekleri neden bu kadar çok?İki oğlumu üye yaptım ama onlara haydi arkadaşlar biraz duolingo'da yarışalım ya da bugünkü hedefinizi gerçekleştirin diyemiyorum. Ee okullarda da bunun kullanılacağını okuyoruz nasıl olacak?Aleni ve akılsızca bol şarap ve bira reklamı var.Bu saçmalığa hemen son verilmelidir yoksa Türkçe'de ömrü kısa olur.Dikkate alınacağını umuyorum.

3 yıl önce

1 Yorum


https://www.duolingo.com/Vologirl-chan

Yabancılarda , yurt dışında bizden daha fazla içki içiyorlar bildiğim kadarıyla . E burda da İngilizce öğreniliyor . Yani doğal olarak İngilizce konusunda böyle durumlar söz konusudur . İngilizler mesela özel bir isim de buluyorlar . Biraya "beer" değil de "ale" diyorlar . Hatta Amerika'da yapılan bi yarışma vardı , bilmem neyin ağırlığı kadar bira veriyorlardı birinciye . Duolingo'daki diğer dillerde de böyle şeyler vardır . Eğer çocuklarınız çok küçük değilse sorun yapacağını sanmam . Okulların bu siteyi önermesine gelince , bence haklılar .

Zaten yabancı bir dil öğrenirken içkiden söz etmemek mümkün değil . İçki dediğimiz zaten sebze ve alkolden oluşan bir saçmalık . Çocuklarınızın idaresi güçlüyse sorun çıkmayacaktır . Onları bu konularda da uyarabilirsiniz . İçki zaten yurt dışında peşinizi bırakmayacak bir etkendir , uzak durmakta fayda var , dikkat edin . Yurt dışında (Çoğunlukla Avrupa) çikolatalara , yemeklere falan içki katıyorlar . Hatta Japonya'da pirinçten yapılan bir içkiyi nerdeyse çoğu yemeğe katıyorlar .

Duolingo , eğitim amaçlı bir site . Şarapın adını anmak kötü birşey değil , sadece bu konuda çocuklarınızı bilgilendirin . Neyin iyi neyin kötü olduğunun farkında olsunlar , bu bilinçle öğrensinler . Umarım yardımcı olmuşumdur . İyi günler ...

3 yıl önce
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.