https://www.duolingo.com/TomekK78

Skasowany licznik dni

Mała uwaga. Wykupiłem zamrożenie czasu za 10 lingotów oraz zakład za 5 lingotów. Nie osiągnąłem limitu dziennego punktów jednego dnia z powodu innych spraw i skasowało mi licznik dni. Fajnie by był jak gdyby to było dopracowane lub pojawiało się info np. że wykupienie zakładu dotyczącego 7 dni nauki z rzędu jednocześnie powoduje wyłączenie zamrożenia czasu. Gdybym miał taką wiedze pewnie bym się pilnował i miał kontynuację dni. Pozdrawiam

3 lata temu

2 komentarze


https://www.duolingo.com/AC15_
AC15_
Mod
  • 24
  • 7
  • 2

To co piszesz nie jest prawdą. Zamrożenie czasu i ten zakład są zupełnie oddzielnymi rzeczami, i nie mają żadnego wpływu na siebie. Sam mam obje te funkcje aktywne i jeszcze nie straciłem swoich dni nauki z rzędu, a już kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć zrobić powtórkę.

3 lata temu

https://www.duolingo.com/TomekK78

Absolutnie nie twierdzę, że mam absolutną rację:). Natomiast wydaje się, że coś tam nie działa tak jak powinno. Po kilku dniach zabawy z duo wykupiłem zamrożenie czasu, które cały czas było aktywne, do tego ustawiałem zakłady aby zwiększyć lingoty. Przy 39 dniach (gdy przerwałem ciągłość "1dzień"") pojawił się komunikat że przegrałem zakład i skasowało mi licznik dni mimo, że zamrożenie czasu było cały czas aktywne. Jeżeli masz inne uzasadnienie to bardzo proszę napisz.

3 lata temu
Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.