"Naše klobouky"

Překlad:Our hats

September 4, 2015

5 komentářů
Tato diskuse je zamčená.


https://www.duolingo.com/profile/LenaKristi

proč víc jak polovina lekce uči jen klobouky, ostatní oblečení téměř vypadlo a je jeho psaní a výslovnost značně rozdílnější


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

My nemame na to, co v lekci dostanete za slova uplne vliv. Duolingo uci od vseho vzdy trochu a zameruje se spise na celkove pojeti a gramatiku. Najit si ve slovniku, jak se reknou ponozky nebo satek a zamenit ve vete za klobouk uz neni takovy problem.

Nerozumim, jak je psani klobuku rozdilna. Hat je hat a jinak se nepise a vzhledem k tomu, ze to vyslovuje robot, tak ani nevyslovuje. Co jste tim myslela.


https://www.duolingo.com/profile/jgstcd

K tomu co uz psal kacenka dodam jenom poznamku, ze tahle lekce ma jenom ctyri slova. Duo nepovoluje vic nez devet v jedne lekci. Ctyri je lehce podprumerny pocet. Pripadne duvodu proc jich neni vic tezko zjistime, protoze z tech puvodnich vyvojaru nikdo nezustal. Pridat nova slova do kurzu uz nelze, i kdyz duo slibuje ze "tree versioning" to umoznuje.


https://www.duolingo.com/profile/TrollHD

Proč tam nemůže býz OURS?


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

"Our" stojí vždy před podstatným jménem, zatímco "ours" stojí osamotě, většinou na konci věty. Stejně tak např. "my x mine". Záměna není možná.

Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.