1. Форум
 2. >
 3. Тема: English
 4. >
 5. "I work in a hospital."

"I work in a hospital."

Переклад:Я працюю в лікарні.

September 5, 2015

8 коментарів


[заблокований користувач]

  Чудовий укр.варіант - у шпиталі :)


  https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

  Проте цей чудовий український варіант є лише різновидом лікарняних закладів. :) Це слово не дарма називають "вдаваним другом перекладача", оскільки воно перекладається саме як "лікарня", а не "госпіталь".


  https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

  I work In a hospital. I work At a hospital. Я читав, що In наголошує, що я працюю всередині будівлі лікарні. At - що я працюю в лікарні постійно, там моє робоче місце. Якщо це справді так, то в цьому реченні треба розуміти, що я щось роблю в лікарні тимчасово (ремонт, наприклад), чи так можна сказати і про постійного працівника? Що саме відтінює In, якщо так кажемо про лікаря з цієї лікарні? Дякую.


  https://www.duolingo.com/profile/Zakharus

  Деколи корисно буває повивчати етимологію слова: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D0%BF%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C


  https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

  Так, а ще іноді корисно знати структуру медичних і лікувальних установ, принципову різницю між ними, а також те, що якщо будь-який госпіталь (чи шпиталь) можна, впринципі, назвати "лікарнею", то далеко не всяку лікарню можна назвати "шпиталем" (а лише ту, яка, власне, і є шпиталь). Саме на цьому я і намагалася акцентувати увагу. :)


  https://www.duolingo.com/profile/Zakharus

  Та так, проте до вивчення англійської додається і поповнення словникового запасу власної мови ) Як на мене, то можна було би і дозволити в перекладі "госпіталь" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C


  https://www.duolingo.com/profile/Viktor_Humeniuk

  Тоді як буде госпіталь на англійській?)


  https://www.duolingo.com/profile/D.Romario

  hospital - просто "duolingo" про це не знає:))

  Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.