https://www.duolingo.com/Bery022

Vývoj (historie) vašich kvízů - možnost prohlédnout si, kde jsem v kvízu udělal chybu

Dobrý den,

začal jsem dělat kvízy, ale bohužel nemám jak zkontrolovat, kde jsem v něm udělal chybu, což mi zde trochu chybí. Nebo je možnost, jak se do toho dostat? :-)

před 3 roky

3 komentáře


https://www.duolingo.com/Nemesis_NaR

Nejste první, kdo se na toto ptá. Ne, bohužel tu tato funkce opravdu není.

před 3 roky

https://www.duolingo.com/mistrcone

Hmm, to je docela zvláštní, rád bych se poučil ze svých chyb. No, tak to budu muset pracovat bezchybně. Zatím jediná vada na duolingu, jsem nadšen.

před 2 roky

https://www.duolingo.com/olda_x

Já jsem si také asi po 5 měsících udělal porovnávací test a hodně jsem se těšil jak se dozvím o kolik jsem v anglických dovednostech vzrostl :) Když jsem začínal tento kurz uměl jsem asi šest slov a první test jsem udělal na 1,05/5 .Bylo to pro mně dost velké zklamání když jsem zjistil že jsem po půl roce snažení o polovinu zhoršil ... Dostal jsem jen 0,47/5 ... Ještě víc mi ale rozhodilo když jsem se ani nedozvěděl, kde jsem udělal chyby. Zdá se mi že ten test pozbývá smysl. Zaprvé stojí 25 lingotů což je příliš mnoho a zvlášť v začátcích si to nikdo nemůže dovolit, za druhé když se nedozvím kde jsem udělal chyby je to opravdu o ničem . Já si třeba dovedu představit test kde si člověk vybere že se nechá otestovat z nějakého okruhu anglických znalostí, plácnu třeba z barev, vsadí 5 lingotů a když test zvládne dobře nějaký lingoty vyhraje , když ne přijde o sázku, Byla by to dobrá motivace se nějakou část dobře naučit. Chápu že si za lingoty chleba nekoupím, ale lidi jsou soutěživí a test který motivuje by nebyl špatný. Ale hlavně je důležité poznat svoje slabiny a vidět na závěr ty chyby. No a kdo ví, třeba jednou Lingot bude směnitelný za Bitcoiny :)

před 2 roky
Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.