https://www.duolingo.com/gustlas

Propozycje nowych funkcjonalności!?

  1. Jaka funkcjonalność wam się nie podoba w Duolingo lub jaką dodalibyście?

  2. Wg mnie dobrym pomysłem byłaby możliwość ustawienia maksymalnie jednego dnia wolnego od nauki w Duolingo i aby ten dzień nie był brany do ilości dni kontynuacji nauki. Np ktoś może ustawić Niedziela, ktoś inny Sobota, a jeszcze ktoś inny dzień, w który nijak nie pasuje mu nauka.

3 lata temu

2 komentarze


https://www.duolingo.com/Nieqmaty
Nieqmaty
  • 25
  • 1329

Przy zadaniu "przetłumacz-z-polskiego-na-angielski" dodałbym możliwość podejrzenia WSZYSTKICH tłumaczeń tego zwrotu, które są w bazie. Bo po zatwierdzeniu odpowiedzi wiem tylko, że zrobiłem dobrze lub źle (ewentualnie mam wyświetlone JEDNO tłumaczenie alternatywne)

3 lata temu

https://www.duolingo.com/gustlas

W boxie "Dzienny cel" jest przycisk "Ćwicz tematy" ale działa on słabo motywująco, moje propozycje zmiany algorytmu lub dodanie opcji które można ustawić samemu: 1. Mając przerobionych już sporo tematów przyciskając przycisk zawsze wybierany jest pierwszy temat z brakującym paskiem siły nawet jak ma 4/5 pomimo tego, że inne tematy mają 1/5 siły. Moja propozycja to, żeby program wybierał w pierwszej kolejności tematy z pośród tematów mających najmniej siły. 2. W ćwiczeniu ogólnym program mógłby wybierać 2 lub 3 tematy (lub opcja do ustawienia) równocześnie, i op ukończeniu poprawiał się obydwu tematów (teraz zdarza się to bardzo rzadko) a byłoby bardziej motywujące niż poprawianie za każdym ćwiczeniem siły tylko jednego tematu.

2 lata temu
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.