"The woman drinks alcohol."

Překlad:Ta žena pije alkohol.

September 16, 2015

6 komentářů
Tato diskuse je zamčená.


https://www.duolingo.com/profile/Bery022

Žena pije alkohol je špatně? Správná odpověď je Ta žena pije alkohol


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

Nam nekde vyskakaly vety, ktere snad jeste nikdo nikdy nedostal. Tento tyden jiz nekolikata, na kterou nikdo rok nesahnul a kde chybi zakladni preklad. Hmmm. Zajimave.

Opraveno.


https://www.duolingo.com/profile/Bery022

Já jedu duolingo asi 5 měsíců a v poslední době se mi tu zjevují věty, které jsem tu nikdy neviděl a slovíčka, o kterých jsem neměl ponětí. Chtěl jsem se na to zeptat v diskuzi, zda něco víte o nových větách


https://www.duolingo.com/profile/jgstcd

Nova slova rozhodne nejsou. Nemame moznost ani pridat ani odstranit slova. Vety mohou byt nove. Ty se objevi ze dvou duvodu:

  • Kdyz odstranime problematickou vetu obvykle ji nahradime novou. Musime ji nahradit v pripade ze by pocet vet s tim slovem jinak klesl pod 3.

  • Duo ma velmi pochybitelnou politiku co nejvic chranit uzivatele pred cimkoli tezkeho. Kdyz ma vetsi pocet uzivatelu problem s vetou, duo dalsim proste taji jeji existenci. Ale nejake vety vybrat musi. Kdyz se zmeni preklad jedne vety takovem zpusobem ze je presnejsi, ale take tezsi, muze se stat ze tolik uzivatelu ma s tim problem ze duo rozhoduje tu vetu zatajit, ale tim odkryje dalsi, dosud opovrzenou vetu.


https://www.duolingo.com/profile/Bery022

Aha, děkuji. Já doufal, že stále a stále přibývají nové a nové věty. Škoda, že nic dalšího nevzniká, např. nové lekce. Neuvažuje se o rozšíření? Mám vše již hotové a mohu tak pouze posilovat. Ale je pravda, že díky Duovi jsem se ponořil do výuky AJ a hodně mi to dalo energii věnovat se jí i na jiných webech


https://www.duolingo.com/profile/jgstcd

Duo slibuje ze umoznuje rozsahlejsi zmeny kurzu v ramci takzvaneho "tree versioning", ale to se teprve testuje, a ne na nasim kurzu. Ale stejne by asi momentalne na to nebyla sila, protoze ted se pracuje na kurz cestiny pro anglicky mluvici. Takze driv nebo pozde asi prijdou nova lekce nebo zmeny obsahu existujicich lekci, ape spis pozde nez driv.

Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.