1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. Скільки рівнів у вивченні анг…

https://www.duolingo.com/profile/allmillene

Скільки рівнів у вивченні англійської?

Підкажіть як можна отримати доступ до рівнів вище за 12? Наразі отримала сову, а далі нічого? адже тут є інформація про 25 рівнів. Вивчаю англійську. Дякую.

Що таке бали навичок і рівні?

Ви підвищуєте бал своїх навичок, виконуючи завдання, що поліпшують володіння мовою. Серед цих завдань є завершення уроку, переклад речень та оцінювання перекладів інших користувачів.

Ви переходите на вищий рівень, як тільки накопичуєте необхідну кількість балів за навички на кожному рівні. Наразі рівнів 25, і на домашній сторінці завжди можна спостерігати за тим, як близько ви знаходитеся від наступного рівня

October 5, 2015

15 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/greg.mort

Рівні підвищуються коли досягається певна кількість ХП (напевно то, що ви називаєте балами, вибачте, я не знайомий з термінологією для україномовних). Рівні ніякого іншого практичного застосування чи значення не несуть. Теоретично, навіть можливо проходячи безкінечно перший урок - досягти 25 рівня по ХП (30000 хп). Якщо ви вже пройшли всі уроки, і з легкістю даєте раду утримувати дерево золотим, можу порекомендувати пройти курс української для англомовних. Навантаження на знання англійської там буде відчутно інтенсивнішим.


https://www.duolingo.com/profile/allmillene

О, дякую за пораду! Звісно, цей курс не дуже зручний, бо замість кирилиці використовується латиниця для української мови. Це так ніби півтори мови одразу вивчаєш. :) Проте, варто спробувати. Цікаво.


https://www.duolingo.com/profile/Eng900710

Схожа ситуація. Не можу пройти далі 11го рівня. Загальна кількількість балів - 3259, написано, що для наступного рівня потрібно 641. Але нові уроки недоступні. В чому може бути проблема? Дякую


https://www.duolingo.com/profile/5z8M1

Всім привіт!!! Хто знає як скинути досягнення і розпочати все з початку???

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.