1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Neabsolvování testu okruhu zn…

https://www.duolingo.com/profile/RadekStix

Neabsolvování testu okruhu znalostí

Začal jsem kurzem AJ, prošel prvních 6 lekcí (poslední byla množná čísla) a následně jsem chtěl udělat test okruhu znalostí. Test jsem však ani na po čtvrté, možná páté, neudělal a následně mi možnost test znovu absolvovat zmizela. Nevíte čím to je? Děkuji za radu.

October 8, 2015

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Nevím čím to je, ani jaké tam funguje pravidlo, ale opravdu to tak funguje. Duo prostě naznalo, že nejseš schopný ty lekce přeskočit a tak ti to zakázalo tady ten test znovu spustit. Budeš tedy muset jít po lekcích, respektive po jednotlivých tématech :)


https://www.duolingo.com/profile/jardanovk

Jjo kdo je moc hrrrr a neumí, toho duolingo nepustí :-)


https://www.duolingo.com/profile/MagdaStankova

To samé se stalo i mně


https://www.duolingo.com/profile/Holobit

To se mi taky stalo a docela mě to mrzí - problémy mám jen s jednou věcí a taky jsme moc nevěděl jak na to neboť jsem tu nový (překlepy, zmatení a tak). Doufal jsem, že to projdu a pak se k pro mě problematické gramatice vrátím, takhle musím procházet po jednom věci které jsou pro mě banální :-( Běžně v angličtině komunikuji v práci, chtěl jsem zapracovat konkrétně na tom v čem vím že mám problém. Bylo by dobré, kdyby o tom, že je omezený počet pokusů duolingo informovalo, popřípadě, kdyby byl omezený počet pokusů na den a další den to šlo zkusit znovu. Je nějaký způsob jak to dát vědět autorům jako podnět? Zatím to je jediná chybka co jsme tu našel.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Není způsob, jak dát vědět autorům do ameriky. Ti bohužel pořádně neodpovídají ani českým překladatelům, natož běžným uživatelům...

Způsob jak vyřešit váš problém však existuje - buď vytvořit nový účet nebo v nastavení lze vymazat dosaženého postupu v kurzu, pak by to asi opět mělo nabízet i možnost nechat se přezkoušet.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.