1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "I like reading American nove…

"I like reading American novels."

Переклад:Мені подобається читати американські романи.

October 10, 2015

10 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/dtalanov

Мені подобається читати американські новели. Чому ні?


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

Так теж правильно, але у значенні "новела" це слово вживається трохи рідше, ніж у значенні "роман". Крім того, цілком можливо, що акцент навмисне робиться на варіанті "роман", щоб запам'ятовувався і цей переклад, а не лише більш "очевидний", який сам "так і проситься".


https://www.duolingo.com/profile/dOret81

Для цього існує опція "Або інакше"


https://www.duolingo.com/profile/Andrii_Zakarp

"Я люблю читання американських романів" не правильно?


https://www.duolingo.com/profile/Maksimchuk14

я теж вважаю, що не правильно... краще тут використовувати просто Pr.Simple. Але якщо щось знайдете якусь інфу щодо цього скиньте будь ласка.


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

Герундій - це взагалі дуже особлива тема у вивченні англійської мови, оскільки в українській немає жодних прямих аналогів, тому у випадку з реченнями, де він використовується (як і у випадку з ідіомами), найчастіше варто перекладати речення вцілому, а не окремі слова в ньому. Так, звісно, найближчим аналогом для "reading" є "читання", але перекладати його так у реченні такого типу не дуже правильно. Порівняйте: "I like reading" (тут його ще можна перекласти як "я люблю читання" більш-менш без шкоди для українського вуха), та "I like reading American novels" ("Я люблю читання американських романів") - тут воно вже трішки "дряпає" слух, принаймні для того, хто більш-менш володіє англійською вже відчувається якась інтуїтивна невідповідність між інформацією, яку несуть обидва ці слова у своїх мовах. А загалом на цю тему дуже цікаво і докладно написано тут: http://easy-english.com.ua/gerund/#more-1350. Сподіваюся, це допоможе Вам прояснити ситуацію і вживати герундій (і його українські аналоги) із задоволенням в обох мовах :)


https://www.duolingo.com/profile/YuriySid

а як же віддієслівні іменники?


https://www.duolingo.com/profile/YuriySid

автори не добавили віддієслівних іменників


https://www.duolingo.com/profile/7Fw53

Чому новели не правильно?

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.