1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Xp na telefonu

https://www.duolingo.com/profile/Hafik14

Xp na telefonu

Vždy sem na telefonu dostal 5xp za procvičení a 10 za zvládnutí nové lekce ale najednou mi to dává za všechno 10 xp .. proč? Mam nastaveny cíl 30 bodů takhle dam 3x procvičení a mam to hotové :( co mám dělat abych dostavil úřadě 5 bodů? ? Js eg m teď u lekce data a čas :)

November 2, 2015

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Počet XP za procvičování nesouvisí s telefonem, ale s tím, jaká slovíčka si procvičíte (jestli byla všechna "slabá"). Není to tedy pevná hodnota, ale rozmezí od nějakého malého čísla (nevím přesně, míň než 5 jsem asi nikdy neměla) až po 10 XP. S telefonem by to nemělo přímo souviset. Ale obvykle když si dám procvičování napříč všemi lekcemi, dostanu 10 XP, zatímco při procvičování konkrétní dovednosti to víc kolísá.

Denní cíl se nebojte překročit, pokud vám to bylo málo, je to jen motivační berlička, ne limit. :)


https://www.duolingo.com/profile/Hafik14

Ano právě že i kdyz si dám uplnej zaklad (lekce 1) podsekce 1 tak stejně dostánu 10 xp a to to je asi 10 nejlehčích slovíček jako chlapec muž žena dívka já js chlapec atd ..... Proste dostávám za všechno 10 xp na telefonu. .. Na pc tam se to liší 3, 5 až třeba 7 ... Nevím jestli to není nějakou aktualizaci teď nějaké proběhli :( ;)


https://www.duolingo.com/profile/Hafik14

všem děkuji za reakci tak uvidíme no každopadně sem si nastavil tedy 50 bodu a nehledím vubec na ně kdyz chci cvičit tak cvičím :) treba se to nejakym updatem zase spraví :)


https://www.duolingo.com/profile/pandulicka

Tak nevím, ale taky mi to dneska za všechno hází 10XP. A to dělám jen na PC. Takže to bude asi nějaká novinka. Ale radši bych byla pro tu starou verzi. Tak jsem se aspoň těšila na větší počet bodíků po zvládnutí nové lekce a teď už nejsem speciálně odměněna :-( Tak by zas pro změnu měli zvýšit počet XP za nové lekce, ať to má tu správnou motivaci!

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.