1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Duolingo se mi líbí a chtěl b…

https://www.duolingo.com/profile/Pepa.OUT

Duolingo se mi líbí a chtěl bych za něj někoho odměnit - zaplatit, mohu?

Líbí se mi, že tato aplikace je zdarma a chtěl bych se minimálně alespoň podílet na úhradě nákladů za její provoz. Chápu že něco stála a stojí. Je super když nechají autoři klienta nejdříve zjistit, že bude spokojen. A já jsem překvapen z mé spokojenosti :)

November 17, 2015

17 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Voyta
Mod
Plus
  • 1691

V současné době jediná možnost, jak přímo finančně podpořit Duolingo, je v tomto skromném eshopu - http://gear.duolingo.com/. Ještě více mu ale pomůžete tím, že budete Duolingo doporučovat přátelům a známým.


https://www.duolingo.com/profile/Sunny293

Tak jsem si myslela, že jsem totálně tupá na angličtinu. Kamarádka mi doporučila Vás, a já začala zjišťovat, že to se mnou není tak strašné a že nejsem ztracený případ. Díky Vám všem co jste tohle vymysleli a zrealizovali. Již jsem doporučila dalším.


https://www.duolingo.com/profile/Pepa.OUT

DUOLINGO je první aplikace která mne baví, první u které jsem se něco naučil (nejen pouze slovíčka) a jsem nadšený z toho, že jsem si myslel, že jsem hloupý na cizí jazyk, ale díky DUOLINGU jsem našel logiku i v angličtině a BAVÍ mne se učit!!!! Pro mne zázrak a mnohokrát za to děkuji všem, kteří se na funkčnosti této aplikace podílí...


https://www.duolingo.com/profile/dzish

Taky se mi tento styl výuky hodně líbí. I když jasně, že je to hlavně jenom doplňkové učení, hlavně ve fázích, kdy už se učíte nové věci. Řekl bych, že se tvůrce Duolinga dá podpořit i tím, že se podílite na překladech. Akorát je najít je problém. Kdyby viselo vlákno s překlady viselo v diskuzi někde nahoře, bylo by fajn.


https://www.duolingo.com/profile/PetrK13

Konečně se snad naučím mluvit trochu anglicky, aplikace je fajn, svěží a zábavná. Moc děkuji autorům...


https://www.duolingo.com/profile/Sara888888

Aplikace je úžasná, zábavná, milá. Budu šířit dál :o). Děkuji autorům a přeji veliký úspěch !!


https://www.duolingo.com/profile/Metodejka

i Já jsem víc než mile pekvapena!!!!!!!


https://www.duolingo.com/profile/bl2ygWOu

Duolingo je SUPER. Nielen nové slovíčka sa človek naučí, ale i skladbu viet výslovnosť a iné. A hlavne pohodlne doma, nikde netreba chodiť a učíme sa vtedy, keď môžeme,časovo neobmedzene. Keby len symbolickou čiastkou sme, kto by chcel, podporili aktérov nikoho by to nezruinovalo. Je nás tu už veľa a im by to určite pomohlo a motivovalo k ďalším nápadom.


https://www.duolingo.com/profile/Zdenka624215

Jste úžasní! Duolingo mne baví už 2 roky. Jsem tzv. aktivní důchodkyně a moje děti mi vás doporučily. Protože mám spoustu dalších činností, pracuji na celý úvazek, starám se o dům se zahradou, o manžela, hlídám vnoučata ... snažím se k Duolingu dostat jak jen můžu. Obdivuji moderátory, co všechno musí v komentářích vydržet! A těch rozčilených lidiček, kteří se rozčilují a přitom jednak předchozí komentáře nečtou a jednak píší česky s takovými chybami, že patří vrátit do 1. stupně Základní školy. Mám radost, když se mi podaří v TV něco zachytit a bez titulků si přeložit. Je taky super vnímat texty anglicky zpívaných písní. Mnohokrát děkuji všem, kteří nám trpělivě vysvětlujete! Jste nejlepší!


https://www.duolingo.com/profile/Reninka9999

Mě se Duolingo líbí díky tomu že si všechno rychleji zapamatuji než kdybych prolistovávala knížky : ).


https://www.duolingo.com/profile/TomDostlek1

jo máš obrovskou pravdu


https://www.duolingo.com/profile/opice94

Taky mi Duolingo vyhovuje


https://www.duolingo.com/profile/Alchamei

Mně Duolingo nadmíru pomáhá doučováním se novým frázím a slovíčkům. :-) Ve škole jsme sice na pokročilé úrovni, ale je lepší si to zopakovat někde, kde vám to mohou ohodnotit. Snad mi to pomůže ve složení FCE zkoušky.


https://www.duolingo.com/profile/VLFqqS

možná by nebyl špatné po překladu věty z češtiny do angličtiny mít možnost přehrání (třeba jako odměna za správný překlad...) Ale jinak hodnotím pozitivně....


https://www.duolingo.com/profile/S2ebastian

to nevim ale možna to jde. skus se zeptat internetu


https://www.duolingo.com/profile/Pavel181886

Musel jsem čekat na krásné nakopnutí až do 75 let. Díky!!! Pavel

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.