1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Procvičování slovíček v angl.…

https://www.duolingo.com/profile/h2ur2ka

Procvičování slovíček v angl. jazyce.

Jak jsem se dočetla v disku z některých komentářů vyplývá, že slovíčka jsou na liště. Já je tam nemám. A ráda bych je procvičovala. Jednou jsem se k nim dostala, ale to bylo přes nějaký příspěvek v diskusi a už nevím jak. Děkui za radu.

November 18, 2015

9 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Ano, bylo to přes odkaz v liště vedle "Domů", ale už to bohužel provozovatelé DuoLinga v Americe většině uživatelů zase zrušili. Aniž by nám komukoliv cokoliv řekli, bohužel... Je teoreticky možné, že se tato funkce zase znovu objeví, ale zatím bych s tím spíš nepočítal. Spíš se v Americe rozhodli, že to zatím nepotřebujeme/že to uživatelům nepomáhá/že to nepoužívají/nebo něco úplně jiného, o čem my nemáme nejmenší páru.


https://www.duolingo.com/profile/choeisa

Celkem by mě překvapilo kdyby to odebrali protože to lidi nepoužívají. Protože to tak udělali před asi 2 lety, a skoro rok se o navrácení té funkce na diskuzi lidi doprošovali. Nakonec to Duolingo vrátilo ale v takovým stavu že to bylo o ničem. Původně totiž ten seznam slovíček ukázal i věty ve kterých slovo bylo použito.


https://www.duolingo.com/profile/jardanovk

Combatants (spolubojovníci :-) ), na slovíčka se také dostanete pomocí duotweak....více hledejte na https://www.duolingo.com/comment/7619770

Je tu několik podobných diskuzí ohledně procvičování slovíček...dal jsem odkazy na ty, které jsem nalezl, možná by stálo to nějak "vypíchnout".


https://www.duolingo.com/profile/h2ur2ka

Tak já jsem je také našla přes příspěvek v diskusi a dala jsem si je do oblíbených. Jen je škoda že vedle slovíček není psaná výslovnost. Kdyby byly ozvučené to bychom chtěli asi moc. Slovíčka jesm nalezla pod: http://www.memris.com/course/535745/duolingo-czech-english-vokabulary.Tak snad to pomůže.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.