1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "I look through the window."

"I look through the window."

Переклад:Я дивлюсь крізь це вікно.

November 21, 2015

9 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Ol-ukr

Я дивлюся У вікно


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Чи вживають англомовні інші прийменники у подібній ситуації? Якщо тільки through, то through the window слід розглядати як ідіому і перекладати українською У вікно, бо це наш відповідник.


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

"Look through the window" - означає, що ви дивитесь крізь зачинене вікно, тобто між вами і тим, що знаходиться зовні, присутнє скло. "Look out of the window" - є коректним для обох варіантів (зі склом і без). Також можна додати, що "look out (of) the window" ("дивитися крізь/у вікно") - фраза, характерна для американської англійської, а британці більш схильні до вживання "look through the window" ("дивитися крізь вікно") або "look out of the window" ("дивитися з вікна"). Також, якщо ви дивитесь у вікно, висунувши голову назовні, ви повинні про це сказати окремо: "stick my head out the window".

P.S. В AmE обидва варіанти "look out the window" і "look out of the window" є правильними, просто були більш загальновживаними у різні часи: варіант з "out of" був більш поширеним до початку 20х років, а от з 1967 став частіше вживатися варіант з "out". Проте кажуть, що в письмовій мові більш коректно використовувати "look out of the window".


https://www.duolingo.com/profile/H1lP4

Такі розгорнуті пояснення не тільки корисні, але і цікаві. А цікаве легше запам'ятовується.


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Ось тут https://www.duolingo.com/comment/7264762 у коментарях модератор пише, що "Вони дивляться у вікно" буде "They are looking in the window."

А ось тут https://www.duolingo.com/comment/17299803 у завданні правильним перекладом "Вона дивилась у вікно." вважається "She looked through the window."
(І, якщо не помиляюсь, "looked in the window" там не зараховується за правильну відповідь)

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.