1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "You all are children."

"You all are children."

Переклад:Ви всі діти.

November 26, 2015

13 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Sha1ena

"ви усі є дітьми" - чомусь не зараховує


https://www.duolingo.com/profile/sanioktorgovisa

Як відрізнити для you множину від однини


https://www.duolingo.com/profile/Sha1ena

Лише по контексту і по вживанню інших слів (в формах однини чи множини)


https://www.duolingo.com/profile/6nwP5

А чому 'всі ви діти' не правильний?


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Тому, що Ви чомусь переставили слова. Можна і інші перестановки робити, то усі їх у базу відповідей?


https://www.duolingo.com/profile/6nwP5

Як на мене, то у базі мають бути всі правильні відповіді. Бо якщо не так, то курс грішитиме авторською упередженістю.


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Вам ліньки слідкувати за порядком слів, то нехай інші мордуються, набираючи в кілька разів більшу базу? Приверну увагу, що все буде гаразд, якщо дотримуватись порядку слів англійського речення. Я так роблю і в мене немає проблем.


https://www.duolingo.com/profile/6nwP5

Повторюю, і це не залежить від моїх або чиїхось "лінощів" - в базі мають бути всі правильні відповіді, якщо ми говоримо про ідеальний навчальний курс.

Тому розробникам Duo, якщо вони хочуть утримувати конкурентну першість, варто постійно дбати про його удосконалення. Тим більше, що вони включили в курс опцію зворотного зв'язку і тепер і ми, користувачі, допомагаємо їм у цьому.


https://www.duolingo.com/profile/6nwP5

Стійте, стійте! Ви щойно повідали стільки нового!

То виходить, що тут, по-перше, є якісь правила? А де і як їх прочитати? Я користуюся мобільною версією курсу і ніде не знайшов їх.

А по-друге виходить, що в Duo базу корегують модератори, а не розробники? Якщо так, то рук, які удосконалюють його, значно більше, ніж розробників. І це дуже добре!

І, зрештою, про то, хто є модератором, мають знати і бачити всі користувачі. І вони повинні мати право на попередження і блокування тих учасників, які порушують нетікет форуму. Тоді тут точно поменшає зухвалості та хамства, про яке ви говорите.


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Дуо - не ідеальний курс, бо він безкоштовний і підтримується волонтерами. Зараз український Дуо залишився без модераторів. Думаю, що їх відштовхнуло хамство деяких користувачів. Вам доводилось читати зверхньо-саркастичні звинувачення на адресу модераторів? Вам би хотілось чути таке від тих, кому допомагаєш?

Допомогти Дуолінго ми можемо тим, що не вимагатимемо вдосконалення курсу, а вдосконалимо себе. Я читав правила, яких просять нас дотримуватись, виконую їх, тому в мене немає проблем із Дуо. Якщо і знаходжу "ляп", то ставлюся з розумінням. Повідомляю про проблему і чекаю. Іноді туди заглядають модератори інших курсів і дещо підправляють. Будьмо критичніші до себе.


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Я читав ці правила 3 роки тому при першому вході в систему. Пізніше бачив у Форумі на Стрічці новин. Зараз не бачу. У своїй версії пошукайте. Модератори тут були, але більше року не бачу свіжих постів. Так що рук там немає зовсім. Аватари модераторів обведені зеленим колом, про це я читав десь. Зараз таких не бачу.


https://www.duolingo.com/profile/Hapulya

Я чую "You are our children". І як це по звучанню відрізнити від "You all are children"?


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Я чую так, як треба. Спробуйте неспішно вимовити кілька разів правильно, а потім ще слухайте, намагаючись почути те, що треба. Це особливість нашого мозку: чути знайоме.

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.