1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Ти ніколи не говорив з моєю …

"Ти ніколи не говорив з моєю сестрою?"

Переклад:You have never spoken with my sister?

November 30, 2015

16 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Tornada29

Дивне питання. Хіба не природніше Have you ever spoke to my sister?


https://www.duolingo.com/profile/IvankaOl

Погоджуюсь. Тільки питальні речення в формі Present Perfect утворюються: Have/has + підмет + дієприкметник минулого часу пасивного стану (Participle II), а не у формі Past Simple.

to speak (говорити) - Infinitive; spoke - Past Infinitive (Simple); spoken - Past Participle (Participle II).


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Ви пишете про граматично правильне питальне речення. Але в сучасній мові існують інтонаційно-питальні речення. У цій вправі саме таке речення. Про це пишуть у цьому обговоренні нижче. Почитати корисно.


https://www.duolingo.com/profile/ogotsii

Чому питальне речення починається з підмета?


https://www.duolingo.com/profile/VarambisJr

Про інтонацію це, звісно, дуже цікаво, але... Коли я розбираю правила і по цих правилах будую переклад зі своєї мови на американську, то який в мене є спосіб узнати що САМЕ ТУТ мене вирішили "інтонаційно просвітити"? І відтепер кожне запитальне речення навмання перекладати або за правилами або інтонаційно? Або тут модераторів вистачить на всі варіанти?


https://www.duolingo.com/profile/NataliSunny

Дивне питання, приєднуюсь до вищезазначеного


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

У сучасній англійській є інтонаційно-питальні речення, про які навряд чи згадувалось у шкільній програмі. Порядок слів у них прямий, як у стверджувальних. В усному мовленні питання виділяється інтонацією, а на письмі знаком запитання. У цьому обговоренні вище є розлоге пояснення щодо цього, почитайте ще раз.


https://www.duolingo.com/profile/TarasHeich

і як людина по написанному має здогадатися про інтонації?


https://www.duolingo.com/profile/vl.pilipchuk

В чому різниця "you have never spoken" i "you never spoken", i в подібних виразах іншого змісту? Коли набираю в перекладачах, це одне й те саме!


https://www.duolingo.com/profile/George539676

В першому випадку не відбулася подія (have never spoken про щось конкретне - треба контекст), а в другому - взагалі не розмовляв ніколи.


https://www.duolingo.com/profile/Oksana647854

Очевидно ніхто не може цього пояснити


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

Чому ж не може? :) Просто у курсі вже неодноразово згадувалося про те, що у розмовній мові запитальне речення може мати ту саму структуру, що і стверджувальне, коли на те, що воно запитальне, вказує лише інтонація (або ж знак запитання на письмі). Оскільки програма для нашої зручності ігнорує знаки пунктуації, зазвичай від нас, користувачів, такі варіанти запитальних речень не приймаються, але у варіантах самих завдань вони трапляються - треба ж звикати і до "живих" варіантів мови. :)


https://www.duolingo.com/profile/sergiylsp

У розмовній мові зазвичай дуже багато помилок, але це не привід звикати до них.


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

Не сказала б, що розмовні варіанти своїх запитань самі американці вважають "помилковими" (оскільки, "помилка" - це дещо інше). А, якщо взяти протилежний варіант - мову англійської літератури (свого роду класична мова, якою писали Байрон чи Шекспір), то, по-перше, навіть не-носію, який добре володіє англійською, її важко зрозуміти, а, по-друге, якщо Ви розмовлятимете такою у повсякденному житті, Вас вважатимуть щонайменше дивакуватою людиною. Тож питання щодо доцільності вивчення і вживання "живих" розмовних варіантів AmE залишається відкритим: Ви хочете добре розуміти Вашого співрозмовника чи володіти виключно граматично правильним варіантом англійської (а тут вже постає питання, який варіант останньої таким вважати)? :)

P.S. Зрештою, звикати чи не звикати, вчити чи не вчити - це особиста справа кожного, а справа ресурсу для вивчення - надати таку можливість :)


https://www.duolingo.com/profile/TarasHeich

і що, кожне запитальне речення цього курсу я можу будувати за інтонаційним принципом і це не вважатиметься за помилку? А якщо вважатиметься, до де тут у написанному я можу зрозуміти, що саме це речення побудовано за інтонаційними принципами?

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.