1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Już 2 miliony Polaków uczy si…

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Już 2 miliony Polaków uczy się angielskiego na Duolingo!

Duolingo na Facebooku:

Przemiło nam ogłosić, że już 2 miliony Polaków uczy się angielskiego na Duolingo! To 2 miliony osób budujących sobie lepszą przyszłość dzięki bezpłatnej edukacji językowej.

Duolingo

December 4, 2015

95 komentarzy

Sortowanie: najlepsze posty

https://www.duolingo.com/profile/jdfromdublin

Gratulacje!

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/AlicjaWare

Sukces jest, tylko dlaczego nie idą za tym działania ze strony Duolingo? Czyli dodawanie nowych lekcji, tematów, o nowych kursach językowych nie wspominając (dla mówiących po polsku).

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Kontrybutorzy danego kursu nie mają żadnego wpływu na powstawanie kolejnych.
Nie można też od nich oczekiwać, że skoro zrobili jeden i znają bardzo dobrze inny język to będą robić kolejne wyłącznie za "dziękuję" i to w wersji podwójnej, bo z rewersami. A zajęcie się kursem polskiego zapewne jest powodem tego, że w kurs angielskiego nie ma bonusów/drugiej wersji.
To że nie ma innych języków dla Polaków oznacza, że nie znalazało się kilka osób na tyle chętnych by przez dłuższy czas pracować za darmo i zdeterminowanych, by nie odpuścić i aż do skutku przekonywać kierownictwo Duolingo swoimi licznymi aplikacjami o konieczności powstania danego kursu.

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Nie mógłbym tego lepiej wytłumaczyć ;)

Niedługo wyjdzie nasz kurs polskiego dla mówiących po angielsku – może po tym, gdy ustabilizujemy kurs, Duolingo pomyśli nad nowymi kursami dla Polaków.

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Dzięki za miłe słowa.

Zawsze dziwi mnie ta postawa roszczeniowa, co do ilości kursów i że mało komu chce się zjechać trochę w dół na forum i znaleźć wątek w którym była odpowiedź dlaczego nie mamy niemieckiego, ukraińskiego, japońskiego itd. i na jakiej zasadzie one powstają.

Co do jakości kursu angielskiego, tu zwyklemu użytkownikowi trudniej "oświecić" zupełnie niezorientowanych. Na to jaki jest myślę, że miała wpływ dynamika osób w zespole i zaangażowanie się w kurs polskiego. Ale to wszystko to przypuszczenia, tak samo jak to czy polscy kontrybutorzy są jednocześnie moderatorami (i którzy).

Niedługo i soon to ulubione słowa "znęcających się" kontrybutorów. Aż korci by zapytać ile to dokładnie, ale jeszcze nie widziałam, żebyś komuś z pytających odpowiedział, wiec wracam do Esperanto.

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Wydaje mi się, że nie wszyscy wiedzą, że za kursami na Duolingo stoją wolontariusze i stąd może taka postawa :)

Ja dołączyłem do tego kursu gdy był już wypuszczony z bety, więc nie pracowałem nad nim bezpośrednio. Teraz jestem tutaj, żeby go ulepszyć i naprawić zgrzyty (wciąż jeszcze jest dużo do zrobienia, a zajmuje się też rewersem). Co masz konkretnie na myśli?

No niestety nie mogę powiedzieć, ale mam nadzieję, że rozumiesz :) Nic nie jest pewne!

December 7, 2015

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Liczbę aktualnych wolontariuszy zawsze pokazuje strona w Inkubatorze. To co jest na duolingo.com/courses jest bardzo często nieaktualne. Sam nie wiem dlaczego się na to zdecydowali.

Kurs angielskiego jest teraz w stagnacji, bo głównie zajmujemy się kursem polskiego. Gdy ten w końcu wyjdzie (a to będzie niedługo), zamierzamy wrócić tutaj i zacząć naprawiać błędy na poważnie. Potrzeba tylko trochę czasu :)

December 8, 2015

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Nawet jeśli wiedzą o wolontariuszach, to wiele osób myśli, że każdy może go zrobić tak jak na Memrise i że podobnie to trwa, a wy się zwyczajnie obijacie.
Do takiego wniosku można dojść gdy nikt nie reguje na błędy w zdaniach, a według strony zaczynającej kurs zajmuje się nim 7 osób. Faktycznie nikt nie wie ile ich jest, może tyle ile na stonie w inkubatorze? Może wszyscy robią teraz polski (tu też misz-masz na stronach)?

Kiedyś na WIU widziałam jak Japończycy pokazali ile pracy musieli włożyć w kurs. Udowodnili konkretnie wyliczając, że u nich "I love you" mogło mieć ponad 200 000 wariantów.

To zrozumiałe, że wiele osób ma uwagi krytyczne co do kursu angielskiego, ale może gdybyście bardziej naświetliti swój wkład, na tej stronie byłoby teraz pełno gratulacji na które zasłużyliście, a polscy użytkownicy sypaliby tak samo podziękowaniami jak obcokrajowcy thank you na waszych profilach czekając na polski.

December 7, 2015

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Daj nam przebrnąć przez pierwszą falę reportów i ruszymy do angielskiego :)

December 10, 2015

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

A już chciałam napisać, że masz poczucie humoru z używaniem "niedługo" w każdej odpowiedzi odnośnie kursu polskiego.
Teraz z pewnością nie skupicie się na angielskim, bo beta ma swoje prawa.
Gratulacje za nowy kurs :)

December 10, 2015

https://www.duolingo.com/profile/xwumekPL

zrobicie nauke holenderskiego

May 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/OmarDeSant

So 5% of the population has used Duolingo to learn English?! That is really amazing! Congratulations to all of the team!

December 9, 2015

https://www.duolingo.com/profile/KaczoRhEaD

Thank you very much. :) (I learn English with Duolingo only). I'm very happy, that I use this application, becouse I can speak with Americans in English leanguage. (I know, that my English isn't ideal, but I study next). :) Have a nice day. :)

February 9, 2016

https://www.duolingo.com/profile/OmarDeSant

Well, I could understand everything so that is quite a good thing :D keep up the good work!

February 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Ponad 2 miliony uczących się angielskiego, w internecie i to właśnie na tej stronie to całkiem duża liczba jak na 38 milionów Polaków. Gratulacje dla wszystkich obecnych i byłych kontrybutorów. Moja nauka na Duolingo zaczęła się właśnie od tego kursu, więc był to dobry początek za który dziękuję. Ciekawi mnie też czy może wiesz jaki procent osób ukończyło ten kurs.

A tak przy okazji, jak zobaczyłam Twój awatar, to przez ułamek sekundy, zanim jeszcze przeczytałam tytuł wątku pomyślałam, że właśnie wyszedł kurs polskiego i w końcu będę miała rewersa, a setki osób już się rzuciło do nauki :) ... ach te skojarzenia!!!

December 4, 2015

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Dzięki! :) Nie mam niestety takich danych, sam bym się chętnie dowiedział.

Haha, już niedługo!

December 5, 2015

https://www.duolingo.com/profile/AC15_

Ciężko mi uwierzyć że ponad 5% polaków korzysta z duolingo :) Może to tylko 2 miliony kont, a nie unikalnych użytkowników? Po za tym, jak założyłem swoje konto w UK to zaliczam się do tej grupy? :D

December 4, 2015

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Wydaje mi się, że to po prostu liczba użytkowników, która rozpoczęła kurs :) Tutaj pokazuje 2,17 mln.

December 5, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Jaro2048

Już jest 2,19 mln :)

Jest to ilość wszystkich kont, w tym są konta już nie używane i użytkownicy z innych krajów robiący rewersa aby uczyć się polskiego. Tak czy inaczej jest to bardzo dobry, cały czas rosnący wynik.

December 5, 2015

https://www.duolingo.com/profile/hartkorowy

super tyle społeczności

January 3, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Kribix

Odnośnie dyskusji na temat osób narzekających. Ja ze swojego punktu widzenia nie rozumiem czego się czepiać, nawet jeśli komuś nie pasuje tłumaczenie to zawsze może sprawdzić pojedyncze słowa w słowniku. Ponadto z doświadczenia wiem, że jeśli się na coś zdenerwuje, albo coś nie pasuje to zawsze się to zapamięta, a jeśli mała literka w tłumaczeniu także się nie zgadza to każda powtórka się lepiej przysłuży - bo skoro się ktoś uczy, to i jak znajdzie błąd to mu nie zaszkodzi.

Jeszcze taka mała notka z mojej strony - tam gdzie są narzekający powninen być komunikat: "Jak możesz narzekać na coś co masz za darmo:)"

Wielkie dzięki za kurs i poświęcony czas.

March 14, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Latcarf

Jestem jednym z dwóch (?) milionów ale jestem Francuzem i uczę się polskiego :P

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/LubieLisy

wspanile

May 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Francuzów i innych obcokrajowców też mile tu widzimy.
Jak idzie z rewersem? Zaczynanie w takiej kolejności z pewnością nie było łatwe. Będzie potrzebny jeszcze kurs polskiego czy będzie już zbyt łatwy?
Dobrze napisałeś to zdanie.

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Latcarf

Na początku był trochę trudno, bo już w pierwszych tematach trzeba był używać trzech przypadków (na przykład chłopiec/chłopcem/chłopca) bez wytłumaczenia, więć często nie wiedziałem jak musiałem używać narzędnik czy biernik czy dopełniać. Ale znalazłem wspaniałą książkę do gramatyki a teraz rozumiem mniej więcej całą gramatykę polskiego :-) (czy przynajmniej wiem gdzie szukać jak nie rozumiem jakieś zdanie). Teraz jestem na tematu "Czas teraźniejszy dokonany" (60% drzewa) ale teraz głownym trudnością jest słownictwo, gramatyka już nie jest mi tak trudno. Nie używałem tylko Duolingo, też używam Anki (mam ~1000 fiszki) a często rozmawiam po polsku z moją dziewczyną. Nie wiem czy będę używać kurs polskiego, lubię rewers bo tam muszę pisać więcej po polsku niż po angielsku więć więcej ćwiczę polskiego. Może jak skończę rewers spróbuję normalny kurs :-)

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/ellatiene

Oczy robiły mi się coraz większe ze zdziwienia jak to możliwe, że tylko dzięki Duo piszesz tak dobrze długą wypowiedź. Udział dziewczyny wszystko wyjaśnił. Gratulacje :)

December 6, 2015

https://www.duolingo.com/profile/againpl

Na początku był trochę trudno, bo już w pierwszych tematach trzeba byłO używać trzech przypadków (na przykład chłopiec/chłopcem/chłopca) bez wytłumaczenia, WIĘC /więć/ często nie wiedziałem jak musiałem używać NARZĘDNIKA /narzędnik/, BIERNIKA/czy biernik/ czy DOPEŁNIACZA /dopełniać/. Ale znalazłem wspaniałą książkę do gramatyki I /a/ teraz rozumiem mniej więcej całą gramatykę polskiego :-) (TERAZ /czy/ przynajmniej wiem gdzie szukać jak nie rozumiem JAKIEGOŚ ZDANIA /jakieś zdanie/). Teraz jestem na TEMACIE /tematu/ "Czas teraźniejszy dokonany" (60% drzewa) ale teraz NAJWIĘKSZĄ TRUDNOŚĆ SPRAWIA MI /głownym trudnością jest/ słownictwo. Gramatyka już nie jest DLA MNIE TAKA TRUDNA /mi tak trudno/. Nie używałem tylko Duolingo, /też/ używam TEŻ Anki (mam ~1000 fiszki) ORAZ /a/ często rozmawiam po polsku z moją dziewczyną. Nie wiem czy będę KORZYSTAĆ Z KURSU /używać kurs/ polskiego. Lubię rewers GDYŻ /bo/ tam muszę pisać więcej po polsku niż po angielsku WIĘC /więć/ więcej ćwiczę polskiego. Może jak skończę rewers TO spróbuję normalny kurs :-) - DUŻYMI LITERAMI poprawiłam Ci tak na szybko stylistykę :-) Powodzenia, jest bardzo dobrze z Twoim polskim, brawo!

January 7, 2016

https://www.duolingo.com/profile/andrzejk63

Spróbuję (czego spróbuję?-dopełniacz) normalnego kursu lub zacznę (co?-mianownik) normalny kurs. A jeśli jestem "przy temacie" lub wypowiadam się "w temacie" to nigdy nie mogę być "NA temacie". Czasem mogę być TEMATEM (np. rozmowy lub żartów). A najlepiej jeśli napiszemy "zacząłem temat". W tym temacie to by było na tyle. Pozdrawiam. Andrzej

May 14, 2016

https://www.duolingo.com/profile/cyberNat2000

:)

May 28, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Lucynka07

"kapelusze z glow" - bedac Polka jestem pelna podziwu dla wszystkich, ktorzy wladaja naszym jezykiem nawet jesli ciezko ich zrozumiec; Twoja wypowiedz, mimo kilku bledow gramatycznych, jest zupelnie zrozumiala; odbiorca nie moze miec zadnych watpliwosci co tresci wypowiedzi; Naprawde chyle czolo! Tak trzymaj! I am jealous! ;)))

June 13, 2016

https://www.duolingo.com/profile/rakomaniac

(@ellatiene ale nawet, naprawdę to mu doskonale idzie!!! -) A przejdę na Francuski bo będzie mi łatwiej ;$

Pourrais-tu indiquer la référence du livre de grammaire que tu utilises, s'il te plaît? (car c'est bien ce tout petit point qui me fait défaut (~_^) )

December 8, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Latcarf

La version courte s’appelle "Polish Grammar in a Nutshell" et la version longue s’appelle "A Grammar of Contemporary Polish", tous les deux par Oscar E. Swan. Ils étaient disponibles sur le site de l’auteur "(polish.slavic.pitt.edu) à une époque mais ils ont l’air d’avoir disparu :-(

December 8, 2015

https://www.duolingo.com/profile/Malnexuhr666

Z tego co widzę radzisz sobie znakomicie. Jestem bardzo ciekawa jak ci idzie z wymową

February 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/pysia654

Świetnie sobie radzisz z językiem polskim :) Jak długo się już uczysz?

October 19, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Skandynawia21

WOW a jak myślisz jeżeli to nie żart ;) To polski wydaje ci się trudny???????

March 22, 2016

https://www.duolingo.com/profile/maigosia

podobno polski to jeden z najtrudniejszych języków świata.

March 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Skandynawia21

No widzisz! Ale Duolingo daje rade!

April 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/andzioreq

Fajnie :D Powodzenia, widzę, że dobrze Ci idzie :)

May 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/pepeandwojak

nieźle nawet to po polsku napisałeś oby tak dalej :)

September 14, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Wiolci

Serio??!! Brawo skoro uczysz się takiego trudnego języka brawo brawo

November 4, 2016

https://www.duolingo.com/profile/millos1234567

Mam nadzieje że Duolingo pomoże mi w nauce angielskiego , chciałbym tak w 4 miesiące wiedzieć więcej niż teraz , i fajnie by było gdyby z Polskiego można by było się uczyć Niderlandzkiego , bo mam zamiar jechać na sezonówkę do nich i język by mi się przydał , no ale może kiedyś ;)

December 10, 2015

https://www.duolingo.com/profile/evanesme

Ja się uczę niderlandzkiego na angielskiej wersji, więc jednego języka się uczę, a drugi szlifuję :D

January 28, 2016

https://www.duolingo.com/profile/ewel_poli_88

możesz zaznaczyć że umiesz angieski i wtedy masz większy wybór i uczysz się od razu dwóch języków

March 11, 2016

https://www.duolingo.com/profile/xwumekPL

też właśnie chce niderlandzki bo sie tam niedlugo przeprowadzam :)

May 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Vengir

Obawiam się, że bardzo dużo wody w Wiśle upłynie, zanim powstanie jakikolwiek nowy kurs dla osób polskojęzycznych, a niderlandzki jest raczej dość daleko w kolejce. Polecam zastosować się do wskazówek pozostałych, jeśli tylko znasz angielski.

May 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Leonardo01R

Powiem wam że nie uczę się angielskiego ;p Uczę się włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego po angielsku i nie zrozumiecie mnie źle ale uważam że wersja włoska jest dobra ale nic się nie zmienia od roku. Niemiecki został jakieś 6 mc temu rozszerzony aż o 30%.

Więcej słownictwa o to tylko proszę i PS niczego nie żądam.

Duolingo jest darmowe! Wielkie dzięki za niewiarygodnie ciężką pracę grup tworzących języki.

January 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/imaginaryfriendd

To świetnie!

January 11, 2016

https://www.duolingo.com/profile/trolo-lolo7

Wczoraj rozpoczęłam swoją przygodę z Duolingo, świetna sprawa :)

January 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/jaityle

Jak pokazuje mój profil uczę się tutaj angielskiego od jakiś 7 miesięcy. Przez ten czas udało mi się dojść do 13 poziomu. Planowałam do końca roku 2016 dojść do 25 poziomu, ale niestety od jakiegoś czasu zauważyłam, że duolingo zaczęło mnie nudzić. Mam nadzieję, że to uczucie minie, bo potem planowałam naukę polskiego lub lub niemieckiego po angielsku.

April 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Lesiakower

Ja, tym co należą do tych dwóch milionów się nie dziwię, bo Duolingo to naprawdę pomocna strona!

August 20, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Flubbera

Widzę że dotarłeś do 25 poziomu z angielskiego i co dalej? Udałeo Ci się przjść albo zapisać na poziom zaawansowany czy tylko powtarzasz?

January 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Julka666872

Super:) Mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej!

August 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/MietowaZelka

No fajnie zrobi ktos kurs francuskiego dla polakuw a sie chetnie zapisze

September 29, 2016

https://www.duolingo.com/profile/dima2018

help me jestem odmiencem z alabasti znam asza i tomka porowskiego

November 21, 2016

https://www.duolingo.com/profile/agatkanar

Naprawdę? Aż 2 miliony Polaków? Łał!!!:) Jestem jesnym z nich? Nie mogę uwierzyć!

January 7, 2017

https://www.duolingo.com/profile/FirankaMipinska

Ja to bym się uczyła hiszpańskiego po polsku, bo z angielskim mogą być małe... Faile

December 11, 2015

https://www.duolingo.com/profile/niko208

Może tak ale na stówę trochę przesadzasz powodzenia wszystkim w uczeniu się

December 30, 2015

https://www.duolingo.com/profile/anek1331

Super :) Czy macie możliwość nauki języka hiszpańskiego po polsku? Pozdrawiam i gratuluję oraz dzięki że jesteście ;)

January 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/kacpero4

Miło że moge uczyć się za darmo korzystając z tego programu

January 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/frytkakeczupik

wow to dużo

February 13, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Juliciaa

Jestem zadowolona :D! Wy na pewno tez! Duolingo rozwija sie coraz bardziej! congratulates!!!

February 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/SzNikola

Ta strona jest super!

March 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/NoroelleC

Gratulacje! Jestem ciekawa, jak niektórzy zaczynają z nauką języków - od razu uczą się paru naraz czy też może po osiągnięciu pewnego poziomu dopiero próbują czegoś nowego? c:

March 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/AnnAleks24

Super!!!

March 13, 2016

https://www.duolingo.com/profile/mikrofo56

Tak na początku jest trochę trudno ale potem wszystko powoli wchodzi do głowy i bardzo prosto i łatwo jest się czegoś nauczyć.Chodzi mi o angielski.Bardzo Serdecznie polecam tę stronę!

March 16, 2016

https://www.duolingo.com/profile/ankakrzemiska

Fajna stronka tylko szkoda że pomimo poprawne wymowy zaznacza ci to jako błąd i nie można przejść dalej

March 21, 2016

https://www.duolingo.com/profile/patryk.hajkowski

Popieram

March 21, 2016

https://www.duolingo.com/profile/grzeczny

Witam wszystkich uczących się na doulingo , życzę dużo sukcesów w nauce języka

March 21, 2016

https://www.duolingo.com/profile/maigosia

dzięki. ja tobie życzę wesołych świąt :)

March 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/maigosia

jak dobrze być jedną z tych 2 milionów :) ;)

March 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/grzeczny

Wesołych , spokojnych ,rodzinnych świąt Wielkanocnych , Mokrego dyngusa .

Happy, peaceful, family Easter holidays, Wet Monday .

March 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Oxfordka

Wesołych Świąt wszystkim :) Słuchajcie wiecie, co się dzieje kiedy już się zakończy te wszystkie testy z danego języka? je się tylko dalej utrwala czy jest coś dalej? :)

March 27, 2016

https://www.duolingo.com/profile/grzeczny

Nie ma dalszej części jak dobrze pamiętam . Można zacząć od początku . W dziale Zanurzenie są teksty do przetłumaczenia . Tzw wersja pomocnicza Pozdrawiam

March 28, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Flubbera

Jestem na 24 poziomie i z tego co się zorientowałam to dalej już tylko powtarzanie.

January 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/WaleczneSerce

Ja od 2 dni uczę się angielskiego :)

March 30, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Skandynawia21

No teraz od 4 dni ;)

April 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/mikrofo56

Lubię tę stronę i bardzo się cieszę,że ją odkryłam i mogę się na niej uczyć,jednocześnie cieszę się , że jestem jedną z dwóch milionów osób,które się tutaj uczą (po prostu są).To jest bardzo dobra strona do nauki różnych języków,ja uczyłam się tutaj angielskiego ( bo na razie się nie uczę i rzadziej wchodzę).Stronka dobra, ale mi się znudziła .. Dużo rzeczy szybko mi się nudzi.Jednak szkoda, że dalej nie można się uczyć tylko powtarzać wszystko od początku, szkoda.. Bo jednak moim zdaniem było by o wiele lepiej każdy mógłby się dalej uczyć i poznawać nowe rzeczy, a tak to koniec z jego wspaniałą nauką i musi powtarzać wszystko od początku, a to jednak wydaje się trochę nudne no ale cóż .. :(

April 7, 2016

https://www.duolingo.com/profile/AlbertJackowski

Myślę, że w przyszłości to rozwiną i będzie ten kurs szerszy lub pojawią się nowe opcje ;) Osobiście uważam że nie jest źle, bo to wszystko jest za darmo. Ja osobiście uczę się tutaj rosyjskiego i polecam, choć brakuje mi tutaj nauki cyrylicy. Aczkolwiek cyrylicę jeśli ktoś jest ambitny to sam ogarnie. Pozdrawiam ;)

April 9, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Izzz007

Cieszę się, że należę do tych dwóch milionów osób i DOULINGO bardzo mnie motywuje do nauki języka :)

April 23, 2016

https://www.duolingo.com/profile/edmon0626

nawet więcej osób cały świat

May 24, 2016

https://www.duolingo.com/profile/TheKubaPolska

Fajnie tylko że jedyny polski kurs to Angielski, potem trzeba zmienić język na Angielski i na niego tłumaczyć :(

July 5, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Rav331

Przydałby się kurs hiszpańskiego dla Polaków

July 19, 2016

https://www.duolingo.com/profile/kmstrz

Super!! Chcialbym, zeby dla mowiacych po polsku pokazalo sie kilka nowych jezykow. Marzy mi sie Portugalski, ze wzlgedu na fakt, ze kocham Brazylie i mam tam wielu znajomych. Nie ukrywam, ze chcialbym odwiedzic ten kraj.. Na czas terazniejszy ucze sie portugalskiego dla mowiacych po angielsku.

August 8, 2016

https://www.duolingo.com/profile/KubekSzn

Ekstra!

October 9, 2016

https://www.duolingo.com/profile/DOMINO_10

Jej!!! Nie dziwie się. Wciąga♥♥♥ Ale aż 2 MILIONY?!!!!!!!!!!!!

October 9, 2016

https://www.duolingo.com/profile/pimbr

Ta liczba wskoczyła już na 4 :)

October 30, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Wiolci

Hej mam 2 drugi poziom w angielskim chociaż zaczęłam zabawę z Dulingo dopiero pół godziny temu

November 4, 2016

https://www.duolingo.com/profile/wiktorka234

Moim pierszym językiem był angielski i uczę się więcej polskiego na kurs polskiego z angielski. Skonczyłam drzewo, i teraz robię ten rewers na angielski z polskiego żeby się nauczyć więcej polskiego. To dla mnie ćwiczenie. :)

December 29, 2016

https://www.duolingo.com/profile/jedrekm999

wow!

December 31, 2016

https://www.duolingo.com/profile/waldix12

tg

January 12, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Colmar76

Czekam na Hiszpańsko-Polski :)

January 16, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Flubbera

Jak przejść na kurs zaawansowany z języka angielskiego? Istnieje taki czy tylko dla początkujących? Jestem na 24 poziomie i chciałabym uczyć się dalej. Na chwilę obecną mogę tylko powtarzać, bo wszystkie tematy już przerobiłam :)

January 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/optymisio

Ciekawe ile osób z 2 mln jest zarejestrowane tylko, albo ile osób z tych 2 mln faktycznie sie uczy. Znam 4 osoby z tych 2 mln które są tylko zarejestrowane i zrobiły 1-3 lekcji tylko ponad rok temu

August 28, 2017

https://www.duolingo.com/profile/kasiaLorko

Ja również uczę się angielskiego już rok minął ciągle mi mało.

October 31, 2017

https://www.duolingo.com/profile/OlaKowalsk656047

SUPER! Ja właśnie ukończyłam kurs w 33 dni! Na wszelki wypadek zaczęłam od początku. Wystarczyło od 5 min do 20 min (czasami) dziennie i kurs ukończony. Teraz juz tylko trzeba będzie powtarzać :-) Pozdrawiam

April 15, 2019
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.