1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. němčina pro česky mluvící.

https://www.duolingo.com/profile/PavlaVesela129

němčina pro česky mluvící.

Nejde mi přidat němčina pro česky mluvící - Němčina z češtiny. Prosím o radu. Děkuji Pavla :-))

December 6, 2015

10 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Němčina pro česky mluvící není bohužel zatím k dispozici - pro česky mluvící existuje pouze angličtina. Pokud mluvíte anglicky dobře, můžete si přepnout web do angličtiny a učit se německy z ní (já to tak dělám), jinak vám momentálně Duo nepomůže.


https://www.duolingo.com/profile/aksileJebel

Lze přepínat kurzy oba anglickej i německej i když s aj. Děkuji za odpověď a jak, existuje manuál pro celý Váš kurz, ráda bych si zopakovala a zase se vrátila, ale vrátit mi to nejde, někdy to zkusím a jde to nevím v čem to je. Už jsem se učila z knížky fr-němč. chtělA JSEM TO JEN ZKUSIT. DÍKY


https://www.duolingo.com/profile/VeraMullerova

Škoda, němčina by byla fajn z češtiny.Angličtina-němčina, to je boj.


https://www.duolingo.com/profile/PavlaVesela129

Děkuji, bohužel, moje angličtina není na takové úrovni, abych se z ní dokázala učit němčinu. v obou jazycích jsem věčný začátečník. Pa:-))


https://www.duolingo.com/profile/Voyta
Mod
Plus
  • 1640

V tom případě můžete použít "jednoduchý" postup - naučte se na Duolingu anglicky a až budete mít hotov celý strom, přepněte na kurz němčiny, kterým si zároveň angličtinu procvičíte.


https://www.duolingo.com/profile/NiceProfilePic

It's a cool language but I don't understand it....


https://www.duolingo.com/profile/Voyta
Mod
Plus
  • 1640

Well, if you're interested in learning it, you will have the opportunity. Just subscribe for a notification here and Duolingo will notify you when the course is available.


https://www.duolingo.com/profile/NiceProfilePic

Thanks! anyway I can learn it with memrise too! ;D


https://www.duolingo.com/profile/SusenkaSK

Je škoda že to nejde, bylo by to fajn. Ale obejdu se i bez toho.

Já sice anglicky nejlíp neumím, ale když se učím němčinu tak se učím i anglicky i německy. Sice jsou v tom trochu zmatky, ale když tak použiju překladač, moc často se mi to už ani nestává. A myslím si že se takhle učit je i trochu lepší, líp si to zapamatujete. A ještě lepší je neučit se jazyky jenom na Duolingu, ale překládat si písničky, nebo se dívat na filmy, seriály v jazyku ve který se chcete naučit, nejlíp i s titulky v tom jazyce. Já to dělám v angličtině jsem měla zprvu problém, ale teď už rozumím, sice někdy ne všechno a proto jsou dobré ty titulky můžu jsi to přeložit. V němčině sice skoro vůbec nic nerozumím ale jsem ráda že tu němčinu aspoň slyším, podle mě je to fajn tu němčinu poslouchat a poslouchat, dělala jsem to u angličtiny a teď tak nějak rozumím. U angličtiny teď potřebuju hlavně pořád anglicky mluvit mluvit a mluvit, což už jde hůř.


https://www.duolingo.com/profile/PavlaVesela129

To tě obdivuji. Ale ta čeština....

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.