1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Přidání kurzu

https://www.duolingo.com/profile/JaroslavSt6

Přidání kurzu

Ahoj, rád bych začal i s dalším kurzem např. němčinou, ale v nabídce mám pouze angličtinu. Máte to tak i ostatní nebo přehlížím někde něco v nastavení?

Díky za případné komentáře.

December 20, 2015

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/olda_x

Já v prohlížeči nahoře na hlavní liště podržím myš nad vlajkou současného kurzu a odskroluje se mi možnost přidání dalších kurzů Na androidu podržím chvíli prst na menu co je vedle názvu současného kurzu a opět se objeví menu s přidáním kurzů...


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Ano, a pokud nechcete instalovat nějaký doplněk (viz https://www.duolingo.com/comment/6937094), tak nejrychlejší způsob přepínání mezi kurzy je kliknout na tu americkou vlaječku, co je v sekci Domů a za ní je napsáno "Anglické dovednosti".


https://www.duolingo.com/profile/choeisa

Pro mluvci cestiny je dostupna jen anglictina. Takze pokud se chcete zacit ucit nemecky, tak musite zmenit jazyk.
Prejedete myskou pres tu americkou vlajecku, kliknete na "pridat novy kurz" a v pravem rohu mate menu kde si vyberete jazyk kterym mluvite. Vyberte "anglictinu". Ukaze vam to kurzy dostupne pro mluvci anglictiny. Nemcina je jeden z nich.

Nebo vsechny dostupne kurzy muzete videt zde:
https://www.duolingo.com/courses/all


https://www.duolingo.com/profile/JaroslavSt6

Děkuji. Jak přidat kurz, to bych zvládl, ale právě mě překvapilo, že v češtině mi to nabízí pouze angličtinu a nevím jestli si dobře pamatuji, ale když jsem začínal s Duolingem, tak jsem měl pocit, že mi to nabízí vícero kurzů. Proto jsem tu vznesl takový dotaz. Děkuji za příspěvky a přeji hezký den.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.