1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Złota sowa i koniec?

https://www.duolingo.com/profile/SzymonBasa

Złota sowa i koniec?

Witam, Mam złotą sowę i niestety nie mogę odblokować kolejnych poziomów. To już naprawdę koniec? Czy wszystkie tematy muszę mieć na złoto żeby móc przejść dalej ?

December 31, 2015

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Jaro2048

Nie ma już kolejnych poziomów. Może kiedyś w przyszłości będą dodane. Jeśli chcesz to możesz spróbować "zanurzenia", albo zrób reversa ucząc się języka polskiego z angielskiego.


https://www.duolingo.com/profile/br0d4
Mod
Plus
  • 2064

Następny etap to utrzymanie całego drzewa w kolorze złotym przez powtórki. Dzięki powtórkom zyskujesz dodatkowe XP, zdobywając kolejne poziomy - aż do najwyższego 25 przy 30.000 XP - potem już jest tylko podwyższanie XP, bo nie ma wyższych poziomów. W polskiej grupie są osoby mające nawet ponad 100.000 XP, ale w USA - nawet ponad 600.000 XP na jeden język.

Następna rzecz to utrzymanie wysokiego "procenta znajomości języka" - wprawdzie ten procent jest dość dyskusyjny (bo nie oddaje prawdziwego poziomu znajomości języka) ale jednak uzyskanie ponad 60% daje pewną satysfakcję, a jest dość trudne (w/g wpisów na forum najwyższy możliwy na DL poziom to 65%).

Ponadto możliwe jest wejście w Zanurzenie i zdobywanie kolejnych rang tłumacza (w polskim zanurzeniu chyba nikt nie ma rangi powyżej 35 - a podnoszenie najwyższej rangi jest pracą zespołowa całej grupy tłumaczy danego języka - ale w angielskim są osoby nawet z rangą 275 - np. royalhalo czy lingo99).


https://www.duolingo.com/profile/kingmaxer94

Ja dzisiaj zdobyłem złotą sowe i radze utrzymywać poziomy na złoto po tym ew. Zmiana języka np."zanurzenie''czyli kolejny etap nauki tym razem nie polski-angielski tylko angielsko-polski.Lub zmiana języka np. Na hiszpański,niemiecki itp

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.