1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. pokročení na další úroveň

https://www.duolingo.com/profile/loralorenc

pokročení na další úroveň

poradí mě někdo jak se dostat o uroveň výše, nemůžu se dostat přes základy na plural i když jsem na této ůrovni měsíc a mám základy zvládnuté duo mě nepustí dále.Jak na to? bohužel díky své blbosti jsem si několikrát spustil okruh z dalších znalostí který ze začátku nedopadl 2x dobře.Díky

January 6, 2016

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Nevidím ve vašem profilu, že byste měl dokončenou dovednost Jídlo, nechybí vám tam některá z lekcí?


https://www.duolingo.com/profile/DavidVete2

Dokončil jsem celý strom, ale úroveň mi to ukazuje 13 a plynulost jazyka 55 %. Někde jsem četl, že úrovní je 24? Jak pokračovat dále? Vidím jenom "posílit dovednosti" .. což zkouší úplně všechno a v 95% jsou ty věty naprosto jendoduché..


https://www.duolingo.com/profile/FreekyFriik

Jak píše widle, můžeš zkusit překládat články v Immersion. Návod je v této diskuzi.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Úrovně se počítají až do 25. Teď už můžete jen procvičovat - což má víceméně smysl jen ve chvíli, kdy nemáte jednotlivá témata "zlatá", ale ztratí něco ze své síly. Také není potřeba používat souhrnné posilování, ale můžete si zvolit jednotlivá témata, na která se chcete zaměřit.

Někde v diskusích tu možná najdete popis, jak se dostat do "Immersion" - cvičného překládání textů (například článků z wikipedie apod.). Oficiálně pro náš jazykový kurz tahle funkce není, ale nějak se k tomu dá dostat, zkušenější vám snad poradí jak.


https://www.duolingo.com/profile/porizkova13

Někdy se posunu o úroveň výš jen díky opětovnému cvičení na posílení dovedností. Každý den zmizí dovednosti, i když byly v minulosti splněny. Pro mě je to lepší, než jít bezhlavě dál, hlavně proto, že jsem začátečník v Aj.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.