1. Forum
  2. >
  3. Konu: Troubleshooting
  4. >
  5. niye kullanım bu kadar az

https://www.duolingo.com/profile/nilayyaren12

niye kullanım bu kadar az

acaba nie

January 8, 2016

15 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Sukru_Dasdemir

Kullanım az değil. Sadece Türkçe dilinden İngilizce öğrenen 4,93 Mn öğrenci var. Az görünmesinin nedeni, bu sistemin Facebook gibi yorum, resim, video çöplüğü olmaması. Çok sakin görünüyor. Bence bu güzel bir şey.


https://www.duolingo.com/profile/-SERDAR-

Aslında Duolingo reklam yapsa (en azından internette) rekor kırar bu site :D


https://www.duolingo.com/profile/mustafaselviolu

bence az reklam yapsın fazlası insanı sıkar


https://www.duolingo.com/profile/MeteUlku

Kullanım az değil aslında. Kursun 5,31 milyon üyesi var ve gün içerisindeki 10 dakikada tartışma alanında yaklaşık 4-5 adet yorum yapılmakta.


https://www.duolingo.com/profile/bhelinn

Bu site İngilizce eğitimi gören, görmeye herkes için çok yararlı bir site bence. Level arttıkça konular hem daha eğlenceli hem de daha zor oluyor. Ben anaokulundan beri İngilizce eğitimi alıyorum. İnsanlık hali belki göremediğimiz bir sürü küçük hatayı fark etmemizi ve bu hataları tüzeltmemizi sağlıyor. Ben de neden bu kadar az katılım olduğunu anlayamıyorum...


https://www.duolingo.com/profile/mustafaselviolu

arkadaşlar bir kere ben de nasıl yapılığını bilmiyorum ama duolingoya arkadaş daveti yapılırsa ve o kişi kabul ederse ikisi de 1 lingot kazanır


https://www.duolingo.com/profile/--Raven--.

Sana öyle görünüyor


https://www.duolingo.com/profile/CHERMENDER

Arkadaşlar madem katılım bu kadar az o zaman bizde artırırız. Facebook, Twitter, snakcap, instegram, YouTube, ve benzeri yerlerde kimlerin hesabı varsa Duolingo'yu paylaşsın, anlatsın. Bir şeyler öğrenmek isteyenler gelcektir. Tanıdıklarınıza filan anlatın yeni dönem başlıyor. Sınıf arkadaşlarınıza şöyleyin. Öğretmenlerinize söyleyin. Ve öğretmenlerinize her yeni dönemde bilmeyen öğrencilere, tanıdıklarına ve girdiği diğer sınıftaki öğrencilerine de söylemelerinide söyleyin. Gruplarınıza söyleyin. Böyle böyle iyice bir topluluk toplarız.


https://www.duolingo.com/profile/f.evren

Insanlar ogrenmek istemiyordur belki

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.