1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Do specjalistów www duolingo.…

https://www.duolingo.com/profile/duke63

Do specjalistów www duolingo.com WŁĄCZCIE PROSZĘ OBSŁUGĘ MIC W HTML5

Jak co roku i w zeszłym roku zostało ogłoszonych bardzo dużo podatności krytycznych różnych programów. Program Adobe Flash stanął w rankingach w czołówce, stając się jedną z najbardziej podatnych, czytaj niebezpiecznych, dziurawych aplikacji na PC. W związku z powyższym firmy ds bezpieczeństwa i ludzie z branży zalecają zrezygnowanie z Adobe Flash na swoich komputerach w ogóle, tak też zrobiłem i ja na początku bieżącego roku. Na przykład firma Amazon wręcz zrezygnowała z języka flash na swoich stronach, ze względu na bezpieczeństwo właśnie. :-) Jeśli chodzi o strony You Tube i Duolingo działają tak, czy siak bez problemu dzięki HTML5, zaaplikowanego w nasze najnowsze przeglądarki.

Podsumowując lepiej nic nie zmieniać w ustawieniach, np nie włączać samemu obsługi mikrofonu! bo duolingo przestanie zapodawać głos na głośniki i zacznie molestować o zainstalowanie adobe flasha playera :-)

Na chwilę obecną wszystko wróciło mi do normy, mogę już korzystać z Duolingo bez Flash. Panowie, dodajcie jeszcze do tego obsługę mikrofonu bez adobe flash playera i będzie super :D

Wersja: 34.0.2036.41 - Posiadasz najnowszą wersję Opery Kanał aktualizacji: Stable System: Windows 10 64-bit (WoW64) Stan na dzień 10.01.2016

January 10, 2016

1 komentarz


https://www.duolingo.com/profile/AC15_

Wątpię że któryś z adminów to przeczyta, ale popieram Cię w stu procentach :) Im szybciej flash zniknie z internetu, tym lepiej dla wszystkich.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.