1. Форум
  2. >
  3. Тема: Duolingo
  4. >
  5. Коли з'явиться "Занурення" і …

https://www.duolingo.com/profile/IrinaPidgorna

Коли з'явиться "Занурення" і чи буде в нас DuoTweak?

  1. Думала що можливість перекладати тексти з'явиться одразу після проходження всього дерева навичок англійської, але вкладка "Занурення" так і не з'явилася. Наскільки я зрозуміла, це станеться тоді, коли курс вийде з бета-режиму. Хтось може точніше сказати коли це буде: за 2 місяці, за півроку, за рік? Хоча б приблизно, а то вже дуже хочеться спробувати)
  2. На російському Duolingo прочитала про таке доповнення, як DuoTweak. Детальніше про це можна прочитати тут: https://www.duolingo.com/comment/7619770 Але судячи з опису, це щось неймовірно цікаве і корисне, купа нових функцій. Чи можливо зробити щось подібне і у нас?
January 24, 2016

7 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/trolikua

DuoTweak ставиться на будь-яку мову або курс. Що саме Ви хочете зробити "у нас"?


https://www.duolingo.com/profile/Milkho
  1. Мушу вас засмутити: "Занурення" навряд чи буде колись включено в український курс. Так, дійсно, нам казали що воно стане доступним після виходу з "бети", та це виявилось ілюзією. Давно не слідкую за новинами на глобальному Дуо, але колись чув, що цей функціонал збирались продавати. Хтозна. Одне знаю точно, розробники всіма засобами обмежили доступ до "Занурення" і цим дали ясно зрозуміти, що нам його чекати не варто. Після виходу з бети "Занурення" так і не стало доступним, а пости про "Занурення" "були підтерті". Трохи детальніше про "Занурення" тут

  2. А що вам заважає користуватись DuoTweak'ом зараз? Благо він доступний українською:img
    Шкода, що про це доповнення, та про те, що воно насправді доступне українською, знає мало членів нашої спільноти. Якщо ви дійсно прониклись DuoTweak, можете створити допис на нашому порталі про нього. Думаю, його творець не буде проти.

P.S. Шкода, що так так сталось із "Занурення", адже Луїс створював Дуолінго, як інструмент для перекладу інтернету. Ось його промова на TED близько 5ти років тому (є українськi субтитри, дивитись з 8:30)


https://www.duolingo.com/profile/rublin

Може якесь колективне звернення розобникам написати стосовно занурення?


https://www.duolingo.com/profile/Milkho

Стоп. Так це ж я Вам про це вже розповідав тиждень тому!


https://www.duolingo.com/profile/oleksastep

Якщо мета - вивчити англійську, то треба переходити на курс "російська-англійська". Курс "українська-російська", схоже, занедбали. Якщо судити по коментарям до вправ, відповідей від кураторів курсу немає вже декілька місяців.


https://www.duolingo.com/profile/Veoret

А що представляє собою "Занурення"?


https://www.duolingo.com/profile/IrinaPidgorna

Якщо коротко - це можливість перекладати тексти, самому завантажувати тексти для перекладу, перевіряти та оцінювати переклади інших користувачів. Там здається також є своя "валюта" і певна кількість рівнів. В інших мовах така функція вже давно є.

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.