1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Přerušená denní řada

https://www.duolingo.com/profile/MALDA512

Přerušená denní řada

Denní řada. nechápu jak je možný, že mám přerušenou denní řadu když jsem nevynechal ani jeden den . zájímá mě proč tomu tak je. ??

January 24, 2016

11 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Cvičíte na telefonu/tabletu, nebo na PC? Na telefonu se občas stane, že člověk sice udělá lekce, ale neodešle se to na server, nebo třeba až druhý den a to už je na udržení řady pozdě.


https://www.duolingo.com/profile/jarda71

Přesně tohle se stalo i mojí manželce, řada se jí o tomto víkendu přerušila rovnou na tři dny. Oba používáme delší dobu tuto aplikaci a skutečně jsme nevynechali ani jeden den. Skóre je naše zábava a trošku soutěžíme. Lze se k řadě nějakým způsobem vrátit? Díky za odpověď.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Vrátit to už nelze, nikdo ze zdejších moderátorů tu moc nemá. Nezbývá než začít počítat od začátku.

Říkáte, že používáte aplikaci? Měli jste celou dobu dobré připojení? Pokud se informace z aplikace neodešlou správně na server, tak se řada přeruší, protože server nemá podle čeho zjistit, že opravdu procvičujete.


https://www.duolingo.com/profile/Dasa63

zajímalo by mě, jak je možné, že včera jsem měla řadu 5 dní (pětka u ikony kapky nebo ohníčku nebo co to je) a dnes mám "prohráli jste sázku před čtyřmi dny". každý den procvičuji a překračuji denní limit i několika násobně. kdybych to nedělala, neměla bych všechny části procvičené na 100 %, ubývají, takže by se to muselo projevit, kdybych 4 dny netrénovala. asi je to nějaké rozbité. ne že by na tom záleželo, jinak je to nejlepší výukový program, který znám a to nevylučuji ani ty placené. ale asi se vám někam ztrácejí data. :-)


https://www.duolingo.com/profile/MALDA512

Je to chyba Duolinga. Přičemž zcela postrádá toto dodržování řad logiku. Když ze strany provozovatele dochází k těmto výpadkům. nevím jaký mají web hosting ale toto je už tady trapný. už mnoho lidí je na to upozornuje. Ovšem kde není vůle tam není cesta.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.