1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Přerušená denní řada

https://www.duolingo.com/profile/MALDA512

Přerušená denní řada

Denní řada. nechápu jak je možný, že mám přerušenou denní řadu když jsem nevynechal ani jeden den . zájímá mě proč tomu tak je. ??

January 24, 2016

11 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Cvičíte na telefonu/tabletu, nebo na PC? Na telefonu se občas stane, že člověk sice udělá lekce, ale neodešle se to na server, nebo třeba až druhý den a to už je na udržení řady pozdě.


https://www.duolingo.com/profile/jarda71

Přesně tohle se stalo i mojí manželce, řada se jí o tomto víkendu přerušila rovnou na tři dny. Oba používáme delší dobu tuto aplikaci a skutečně jsme nevynechali ani jeden den. Skóre je naše zábava a trošku soutěžíme. Lze se k řadě nějakým způsobem vrátit? Díky za odpověď.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Vrátit to už nelze, nikdo ze zdejších moderátorů tu moc nemá. Nezbývá než začít počítat od začátku.

Říkáte, že používáte aplikaci? Měli jste celou dobu dobré připojení? Pokud se informace z aplikace neodešlou správně na server, tak se řada přeruší, protože server nemá podle čeho zjistit, že opravdu procvičujete.


https://www.duolingo.com/profile/jarda71

Je škoda, že aplikace tři dny reagovala normálně a po třech dnech zničeho nic ukázala třídenní přerušení. Asi nějak, jak píšete se to stalo. Zajímavé je, že mě se řada při stejném připojení nepřerušila a manželce ano.


https://www.duolingo.com/profile/widle

To je právě ta zrada, aplikace si myslí, že máte splněno (ví, že jste cvičili), ale nepředá to dál. Není to úplně šťastné.

Každopádně doporučuju po dokončení lekce hned aplikaci neopouštět, ale třeba se vrátit do seznamu lekcí a tím tomu dát větší šanci na správné přenesení. Nevím, jestli to pomůže, ale šance tu je.


https://www.duolingo.com/profile/MALDA512

ale to jsou trapný výmluvy. Prostě tady nikdo nepřizná že jsou zde výpadky v aplikaci. žádné připojení nic takového. Započítá mě to body a druhý den jsem bez řady. divný, že těm co tady dělají administrátory se tohle nestává. jakmile se člověk připojí k aplikaci tak v ten moment začne přijímat data této aplikace. Jde to také zjistit kolik dat přijal od této aplikace. Prostě na rovinu..... aplikace má chyby a nikdo nemá potřebu tyhle chyby napravit.


https://www.duolingo.com/profile/widle

To nejsou výmluvy, ale dohady. My o tom nikdo nevíme víc než vy. To byste se musel obrátit přímo na zaměstnance Duolinga a ti sem do diskusí (zvlášť do těch českých) nechodí.


https://www.duolingo.com/profile/MALDA512

Jsem programátor a tak vím jak tyhle problémy vznikají. jedná se o algoritmus. Aplikace totiž nedokáže zpracovat data a neuloží do je do protokolu. Nejedná se o chybu v připojení. Je to něco jako ztracená historie vyhledávání. Když ji vymažete tak ji nedohledáte.


https://www.duolingo.com/profile/Dasa63

zajímalo by mě, jak je možné, že včera jsem měla řadu 5 dní (pětka u ikony kapky nebo ohníčku nebo co to je) a dnes mám "prohráli jste sázku před čtyřmi dny". každý den procvičuji a překračuji denní limit i několika násobně. kdybych to nedělala, neměla bych všechny části procvičené na 100 %, ubývají, takže by se to muselo projevit, kdybych 4 dny netrénovala. asi je to nějaké rozbité. ne že by na tom záleželo, jinak je to nejlepší výukový program, který znám a to nevylučuji ani ty placené. ale asi se vám někam ztrácejí data. :-)


https://www.duolingo.com/profile/MALDA512

Je to chyba Duolinga. Přičemž zcela postrádá toto dodržování řad logiku. Když ze strany provozovatele dochází k těmto výpadkům. nevím jaký mají web hosting ale toto je už tady trapný. už mnoho lidí je na to upozornuje. Ovšem kde není vůle tam není cesta.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.