https://www.duolingo.com/profile/m.yildirim

hesap kaybı

androidde ingilizce öğreniyordum sonra başka bir dil daha ekliyim dedim yeni dile geçtiğimde ingilizce derslerim kaybolmuştu en başa döndüm başarılar lingorlar görünüyor ama ingilizce kursu tamamen gitmiş ve tarayıcıdan girdiğmde site ingilizce oluyor lütfen yardım

January 31, 2016

6 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/sh_erry0

Yokarda bir bayrak var oraya tikla

January 31, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Nisa1183

Şu an ingilizce öğreniyorsun ve level 5'tesin gibi gözüküyor. Sağ üst köşedeki kullanıcı adının yanındaki bayrağa tıkla. Orada İngilizce level 5 yazıyor mu? Yazmıyorsa diğer kurslardan İngilizce'yi seç. Ona katıl. Eğer işe yaramazsa moderatörlerden yardım iste. İnşallah yeniden ingilizce öğrenmeye başlarsın:)


https://www.duolingo.com/profile/m.yildirim

sorunu çözdüm arkadaşlar daha sonra başına gelebilecekler için kısaca anlatayım şimdi türkçe konuşup ingilizce öğrendiğimiz için site türkçe fakat diğer dilleri almanca hariçingilizceden öğreniyoruz dolayısıyla kurslara başka bir dil eklediğimizde site ingilizce oluyor ve kurslarda ingilizce görünmez oluyor. düzeltmek içinde siteden ( mobilde nasıl olduğunu incelemedim) sağ üstte adımızın üstüne tıklatıp ayarlara giriyoruz ve sağ sıradaki 'learning language' yani öğren,len diller seçeneğine tıklatıyoruz ve ortadaki seçeneklerden '' ingilizce öğrenmek istiyorum (türkçe biliyorum)'' seçeneğini seçip change save e tıklıyoruz böylece önceden geçtiğimiz ingilizce dersleride geri geliyor.


https://www.duolingo.com/profile/rsd.r

Çok teşekkürler, Allah razı olsun...


https://www.duolingo.com/profile/serdad1

arkadaşlar benim kardeşime nasıl hesap açarım o

İlgili Tartışmalar

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.