"Вся його поезія про кохання."

Переклад:All of his poetry is about love.

February 2, 2016

9 коментарів
Це обговорення закрито.


https://www.duolingo.com/profile/Dmy_S
  • 1941

Я написав "All his poetry is about love", тобто без "of", попри родовий відмінок. І ця мудрагель сказала, що так теж можна, тобто не натякнула навіть на описку, просто повідомила, що є ще один легітимний варіант - з "of". Хтось знає, ЧОМУ ТАК МОЖНА? )


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Можливо, я неправильно зрозумів Ваше запитання. Вище є посилання Nordry на Кембриджський словник, де розглядаються варіанти з all і whole, з of і без.

Щодо прийменника of можу припустити, що в укр мові теж можна сказати: Вся його поезія... або Все із його поезії... (of).


https://www.duolingo.com/profile/Dmy_S
  • 1941

За кембріджським лінком нема пояснення, коли слід вживати all з of, а коли без. Є один приклад, де можна і так, і так: "You don’t have to pay all (of) the bill at once", але в цьому випадку можна і так, і так і з whole (рядком вище). Поки відповіді, коли треба of, коли ні, я не знайшов. Натомість наткнувся на інше завдання в Дуо: "Всі ті романи виграли нагороди", в якому відповідь "All of those novels..." система не прийняла.

Щодо "Все з його поезії...", то це я би, швидше, переклав як "Everything of his poetry...", оскільки all використовується тільки як означення, а everything - самостійно. Ну, за прикладом: None of us are perfect.


https://www.duolingo.com/profile/PysarchukSolomia

Я також цього не можу зрозуміти ЧОМУ ТАК???)))


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Дякую, Nordry. Виходячи із пояснень, альтернативний варіант мав би бути: His whole poetry is about love. Правильно я зрозумів?


https://www.duolingo.com/profile/Kaminari_Okami

Я б перефразувала так: "The whole of his poetry is about love". Хоча у поясненні вказується, що з незчислюваними іменниками (а "poetry" саме таке) вживається тільки "all the", але, враховуючи те, що у реченні йдеться саме про чиюсь конкретну поезію (як окремі твори), на мою думку, так теж можна сказати.


https://www.duolingo.com/profile/Kolodun

Чому замість all не можна вжити whole?

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.