1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Přechod na němčinu z angličti…

https://www.duolingo.com/profile/janzuz66

Přechod na němčinu z angličtiny

Prošel jsem si angličtinu z české verze duolinga, teď by chtěl trošku dělat němčinu z angličtiny. Ale když jsem dal přidat nový kurs, tak se mi sice změnila vlaječka na německou a můžu začít dělat němčinu ale rád bych se vracel zpět i na kurs angličtiny ale nemůžu se tam dostat. Nevíte někdo jak nato ? Díky Honza

February 6, 2016

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Kurzy se přepínají na stránce https://www.duolingo.com/settings/direction . Stačí vybrat kurz z rozbalovacího menu a potvrdit tlačítkem "Uložit změny" nebo "Save changes".


https://www.duolingo.com/profile/39720
  • 1419

Potřebuji taky poradit. Zatím mám angličtinu z češtiny, nově jsem zadala němčinu z angličtiny. Změnu kurzu zvládám, ale stále mi v novém kurzu zůstává původní počet dní (z angličtiny) a body za splněné úkoly v němčině se mi připočetly do angličtiny. Poradíte, prosím, co a jak s tím?


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Nic o čem bych věděl a to ani v mezích přídavných uživatelských skriptů. DuoLingo totiž počítá jak řadu, tak počet denních XP dohromady pro všechny jazyky.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

No a zrovna co jsem to napsal, tak jsem zjistil, že to není tak úplně pravda - nově se mi body počítají zvlášt když přepínám mezi kurzy... Zjistil jsem to ale díky ukazateli, který mám přidaný právě přes userscript...


https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Také přepínám mezi 3 jazyky (každý z nich má jiný jazyk mluvčího), ale nikdy jsem si nevšiml, že by se XP počítaly pro každý zvlášť.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.