"Enough!"

Překlad:Dost!

před 2 roky

8 komentářů


https://www.duolingo.com/Sejtko

A dostatek není správná varianta?

před 2 roky

https://www.duolingo.com/Nemesis_NaR

Bez vykřičníku určitě.

před 2 roky

https://www.duolingo.com/istoxx

Pocujem nieco ako enof a netusim ako sa k tomu dostali, to ugh na konci slova citaju ako f? Je v tomto pripade nejaky kluc v anglickej vyslovnosti? Dakujem

před 2 roky

https://www.duolingo.com/nueby
nueby
Mod
  • 25
  • 24

Nejste první ani poslední s tímto problémem. Bohužel, klíč neexistuje. V angličtině je často nutné naučit se každé slovo dvakrát, tedy psát a vyslovovat.

před 2 roky

https://www.duolingo.com/Mika288465

Prosim vas, mimo enough, chci pozvat pratele do naseho klubu tady, nebo klidne I mimo nej, pratele co to take hraji a absolutne nevim jak. Nabizi mi u klubu nejaky kod, ale vubec nevim jak ho kde odeslat a kde ho maji vkladat. Dekuji za rady.

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/Zdenka28742

Primlouvam se za to, neuvedet v ceskem prekladu velka pocatecni pismena - je pak na snade, jakou odpoved vybrat. Diky :)

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/jp0wr3Dp

obvyklé překlady jsou: dost! = dostatečně! = (to) stačilo! přesto Duolingo dostatečně nebere jako správné a stačilo také ne. Použití stačí x stačilo se řídí kontextem v hovoru, proto by při užití samotného slova měly být uznávány oba časy. V angličtině je to podobné, např. sloveso to use = užívat se v přítomném čase zhusta užívá pro vyjádření minulosti ve smyslu dělával jsem, míval jsem.

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/hrobak66

Dostatečně

před 9 měsíci
Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.