1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Today we eat in the palace."

"Today we eat in the palace."

Переклад:Сьогодні ми їмо у цьому палаці.

February 18, 2016

9 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Sha1ena

В аудіо чується "а" , а не "the"


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

Англомовні вимовляють слова у реченні не так, як при вимові окремого слова. Із-за цього знайомі слова іноді здаються незнайомими. Якщо мені доводиться користуватися сповільненим аудіо, то потім я знову кілька разів прослуховую в реальному темпі, щоб відчути звучання слів у реченні. Зверніть увагу при нагоді, як звучить артикль А. Це не таке Е, як у випадку the, а середнє між А і Е. Тоді Ваше вухо відчує різницю між А і The.


https://www.duolingo.com/profile/vasyapb

Чому нема варіанта "Сьогодні ми їмо у ЦЬОМУ палаці"?


https://www.duolingo.com/profile/54TTs5sB

я змінила порядок тих самих слів, що і у запропонованій правильній відповіді: "Ми сьогодні їмо в палаці". Чому вона визначається як неправильна?


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1

В українській мові вільний порядок слів. Можемо комбінувати слова у різних послідовностях і зміст буде зрозумілий. Зрозумілий людині, але не роботу, який перевіряє наші відповіді. Він не розуміє змісту слів, для нього слова, як і цілі речення - це певні комбінації символів. Якщо Ваша відповідь від першого до останнього символа збігається з еталонною в базі даних робота, вона вважається правильною. Якщо переставити слова, а у базі робота немає точно такого речення, це вважається помилкою. Об'єм бази робота обмежений, тому нас просять по можливості дотримуватись порядку слів англійського речення. Тоді буде менше відхилених відповідей із цієї причини.


https://www.duolingo.com/profile/pechal2

В палаці, а не упалаці

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.