1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. znajac polski ucze sie hiszpa…

https://www.duolingo.com/profile/KarolinaSn

znajac polski ucze sie hiszpanskiego!

witam :) jak myslicie jak dlugo jeszcze potrwa by znajac jezyk polski moc uczyc sie innych jezykow , a nie tylko angielski. Co prawda zAnajac angielski komunikatywny ucze sie hiszpanskiego , ale bardzo chcialabym uczyc sie go z jezyka polskiego. A wy macie jakies inne 'zyczenia' . Jakich jezykow chcielibyscie sie uczyc , znajac jezyk polski :) Pozdrawiam!

February 21, 2016

19 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Pawel487

też chciałbym pouczyć się hiszpańskiego z polskiego :/ wie ktoś coś o planach na wypuszczenie takiego kursu ?? Pozdrawiam :)

February 23, 2016

https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Niedawno zgłosiłem się do inkubatora, by właśnie tworzyć naukę j. hiszpańskiego w języku polskim, niestety otrzymałem tylko maila od Duolingo, ale obecnie wszystko milczy :/ Zastanawiam się, czy nie powtórzyć zgłoszenia... Generalnie, uważam, że dla Polaków powinien być kurs podstawowych języków tj. niemiecki, rosyjski, hiszpański... Wszystkie owe znam i chętnie bym tworzył ich kursy przy odrobinie czasu.

Tym czasem w wersji anglojęzycznej dodają hebrajski... ;-;

May 2, 2016

https://www.duolingo.com/profile/tomasz360

Zum Beispiel włoskiego ;)

February 22, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Corleone_8

Jak łatwo przełączać się między kursami? Aktualnie uczę się angielskiego (dla mówiących po polsku) i francuskiego (dla mówiących po angielsku). Żeby wybrać jeden z tych kursów muszę zmienić ustawienia, (z mówiących po polsku na mówiących po angielsku) i wybrać francuski. Jest to dosyć czasochłonne. Widzę, że koleżanka uczy się trzech języków (+polski). Jak zrobiłaś to, że w pasku widać jakich języków się uczysz? (Dzięki temu możesz szybko zmieniać kurs)

February 23, 2016

https://www.duolingo.com/profile/KarolinaSn

Angielski juz mam caly rozwiazany a uczac sie polskiego , ucze sie rozniez dokladniej angielskiego ;) Niestety nic nie mozna z tym zrobic w momencie gdy zmieniasz jezyk 'mowiacy' LAtwo jest zmieniac z mowiacego po angielsku i mamy tam duzy wybor. Miliby bylo gdyby faktycznie to troszke usprawnili i dodali jakies jezyki dla mowiacych po polsku.

February 23, 2016

https://www.duolingo.com/profile/soltysik16

ktoś stworzył dodatek do przeglądarek usprawniający to, polecam :) https://github.com/arekolek/DuolingoCourseSwitcher

February 26, 2016

https://www.duolingo.com/profile/GosiaNowak2

rewelacja :D

March 5, 2016

https://www.duolingo.com/profile/arekolek

Zastanawiam się, czy pokazało Ci się powiadomienie o odpowiedzi od soltysik16?

May 14, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Zheidzowana

Chciałabym się nauczyć francuskiego:)

February 24, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Agnieszka_Fil

Ja marzę, żeby pojawił się francuski ;)

March 4, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Hetalia...

Chciałabym, aby pojawiło się jak najwięcej języków - bardzo lubię się ich uczyć :)

March 29, 2016

https://www.duolingo.com/profile/AgatkoPL

Oj wiele bym chciała ;) Hiszpański i niemiecki to powinna być podstawa... Hiszpańskiego uczę się z angielskiego właśnie, tak samo wcześniej niderlandzki. Serwis ma już parę lat i wolno to się rozwija, jeśli chodzi o polską część społeczności.

May 30, 2016

https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Smutne jest to, że kurs jęz. polskiego dla osób mówiących po angielsku jest chyba najsłabiej opisanym, a przy naszej gramatyce, to nie wiem, jak z tego da się nauczyć... Trzeba być naprawdę ostro zdeterminowanym.

A będąc w temacie. Poszukuję osób mówiących po hiszpańsku, niemiecku lub rosyjsku na poziomie minimum B1/B2. Proszę się do mnie zgłaszać w tej sprawie. ;)

June 9, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Darek372308

Zgłaszam się ;-). Pozdrawiam ;-)

May 12, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Arvedui89

Patrząc na to, jak powstawał kurs POL → ENG, do stworzenia kursu potrzebnych jest koło czterech, pięciu osób które biegle władają danym językiem obcym i chcą poświęcić na to trochę czasu. Biorąc pod uwagę jaki odsetek osób w Polsce naprawdę dobrze potrafi mówić po francusku albo hiszpańsku, na te kursy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ja sam uczyłem się kiedyś francuskiego, i może z przetłumaczeniem podstaw z wersji anglojęzycznej bym sobie poradził, to im dalej w las, tym oczywiście więcej drzew.

Na moje oko, najszybciej może się udać z niemieckim, ale i do tego potrzeba kilku zapaleńców.

March 4, 2016

https://www.duolingo.com/profile/KarolinaSn

szkoda:( do kogo mozna sie zwrocic z taka prosba , by to rozpatrzyli? zeby to naglosnic. Jest mnostwo osob chcacych sie uczyc jezykow a duolingo jest naprawde swiatna sprawa.

March 5, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Arvedui89

Jedyną rzeczą, jaką Duo może w ogóle rozpatrywać jest zgłoszenie w sprawie chęci rozpoczęcia tworzenia nowego kursu. Z tego co widzę, zgłaszać się można tu: https://incubator.duolingo.com/apply. Strona sama w sobie nie tworzy żadnych kursów, to wszystko tworzą wolontariusze, których wśród osób polskojęzycznych jak widać brakuje.

March 5, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Basia-l

Ja też chciałabym się uczyć hiszpańskiego z polskiego, a nie z angielskiego, co niestety muszę robić korzystając z "duolingo" oraz z "you tube" . Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i nie tylko.

August 7, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Solwinka

ja też liczę na kurs hiszpańsko-polski ;)

February 7, 2017
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.