1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "Ми пропонуємо томатний суп."

"Ми пропонуємо томатний суп."

Переклад:We offer tomato soup.

March 3, 2016

5 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Mary278612

варіант ''we propose tomato soup'' не вірний, але чому?(


https://www.duolingo.com/profile/GogonAnd

Чому не підходить "We offer soup tomato" в чому різниця між цим розташуванням слів у речені? Згідно яких правил правопису?


https://www.duolingo.com/profile/Nordry

В англійських реченнях прикметник (тут це "tomato") завжди ставиться перед іменником, який він характеризує ("soup"). У вашому ж варіанті є шанс, що носії зрозуміють це речення як "Ми пропонуємо суповий томат".


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1
  • 1141

Почитайте про деякі особливості англійської граматики, а також "погуляйте" по цьому ж сайту, щоб дізнатись про частини речення: додатки, означення, обставини. Кожна з них має своє місце в реченні. Це і є правила порядку слів у англійському реченні, про які Ви питаєте. https://opentalk.org.ua/langstory/gramatika-angliiskoi-movi


https://www.duolingo.com/profile/Fb8U1
  • 1141

Ось тут наставили мінусів. GogonAnd отримав мінуси за те, що захотів знати правила, що регулюють порядок слів у англійськомїу реченні. Мені поставили мінус за те, що підказав, де ці правила можна знайти. Мабуть ці мінусувальники обурились, що не вказав кожне правило окремо, тим більше, не переписав цього тут, в обговоренні. Матеріал доволі обширний, на сайті він на різних сторінках. Шукайте за назвами: додатки, означення, обставини, їх місце в реченні. Хто захоче - знайде.

Learn English in just 5 minutes a day. For free.
Get started