1. Forum
  2. >
  3. Topic: Ukrainian
  4. >
  5. Серіали українською мовою

https://www.duolingo.com/profile/yanhouse

Серіали українською мовою

Нарешті закінчив моє перше дерево-українську мову. Тепер буду дивитися фільми і телешоу Хто які серіали може порадити подивитися українською мовою?

Я звичайно не так добре говорю, розумію краще, пишу з помилками (якщо з комп'ютера). З телефону легше писати тому як потрибнi слова вискакують. Поки плутаю рускі і українські закінчення y словах.

March 9, 2016

3 Comments


https://www.duolingo.com/profile/sano.ua

Підтримую ShulinAndrey, починай з загальновідомих серіалів. Можу порадити для перегляду такі сайти як - " fs.to " сайт з великою кількістю контенту. При перегляді потрібного фільму/серіалу можна вибрати три види озвучки (укр.,англ.,рос. там зправа в куті побачиш)) Я от зараз на цьому сайті дивлюсь серіал Suits тільки англійською,так як вивчаю її :) Також ще можу порадити сайт http://moviestape.com/ . Сайт оформлений українською але має трошки менший вибір у контенті по мовах, також має можливий перегляд з телефонів та планшетів. Користуйся :)


https://www.duolingo.com/profile/ShulinAndrey

На мою думку варто починати з загальновідомих фільмів і серіалів, наприклад "Сімпсони", "Друзі", фільми про Гаррі Поттера та інших. Потім можна переходити вже до незнайомих. Принаймні так робив я коли вивчав англійську та німецьку мови.


https://www.duolingo.com/profile/DieLeseratte

Величне Століття...

Learn Ukrainian in just 5 minutes a day. For free.