1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. systém studia

https://www.duolingo.com/profile/Datlice

systém studia

Dobrý den, může mi prosím někdo poradit? Nechci začínat od úplného začátku, chtěla bych třeba procvičovat nepravidelná slovesa, dá se toto nějak nastavit? Začínám úplně od začátku, ale nějaké základky mám. Děkuji za reakci.

March 14, 2016

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Ano a ne. Rozdělení do okruhů sis jistě všimla - jde tedy samozřejmě posilovat jenom tady ta jednotlivá témata, ale třeba téma "nepravidelná slovesa" tu není.

Musíš se k nim ale nejdříve dostat - a to buď postupným přezkoušením z okruhů a nebo je možnost se nechat přezkoušet z více dovedností - když budeš projíždět stromem, tak tam jsou tuším 3 záchytné body, ze kterých se můžeš nechat přezkoušet.


https://www.duolingo.com/profile/VincentM68

Keď začínaš nový kurz, máš dve možnosti: začať od základov a test znalostí. Na základe testu sa dostaneš ihneď na zodpovedajúci level. Prečo si sa neotestovala, keď si veríš? Inak opakovanie (aj základov) je matka múdrosti... :-D


https://www.duolingo.com/profile/Datlice

Děkuji za odpověď, já si zase tak moc nevěřím. Jsem z aplikace duolinga nadšená a netrpělivá, mít znalosti. Test jsem si udělala a on mě opravdu hodil tam, kde si zasloužím být. Nebyla jsem si ale jistá, proto ten dotaz.... Začala jsem jak píšeš a mezery jsou velké, čili opravdu opakování je opravdu matka moudrosti a v případě angličtiny na entou. Tak hurá do toho !!! Přeji hezký den. :-)


https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Na Memrise je kurz přímo na nepravidelná slovesa...


https://www.duolingo.com/profile/IvanSkapa

Dobrý den, udělal jsem celý základní strom. Jak se pokračuje dál???

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.