1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. "It is a wooden plate."

"It is a wooden plate."

Переклад:Це дерев'яна тарілка.

March 21, 2016

19 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/LarkinUA

"Це тарілка дерев'яна" видало помилку. Чому?


https://www.duolingo.com/profile/Nordry

А навіщо ви без потреби переставили слова у реченні? Робот вас просто не зрозумів :)


https://www.duolingo.com/profile/LarkinUA

Граматика української мови не робить різниці між "це тарілка дерев'яна" та "це дерев'яна тарілка". Робот має про це знати. :)


https://www.duolingo.com/profile/Nordry

Так а для того, щоб робот про це знав, спочатку потрібно надіслати відповідний репорт розробникам - вони ж не чарівники, щоб все передбачити :) Крім того, граматика укр. мови - граматикою укр. мови, але це у даному реченні всього лише три слова і варіантів їхнього розміщення у реченні досить мало, а уявіть собі трохи довше речення в сукупності з особливим стилем спілкування майстра Йоди - сотня таких завдань і розробнику чи модератору гарантована зустріч з психіатром :)


https://www.duolingo.com/profile/LarkinUA

Нарешті психіатр вивчить українську мову! ))) А якщо серйозно, то навчальні матеріали повинні передбачати всі варіанти перекладу, адже саме це й передбачає навчання. А розробникам це буде не важко - люди самі вкажуть на наявність варіантів. ))


https://www.duolingo.com/profile/Nordry

"Справа в тому, що для багатьох людей поняття "Повідомити про проблему" та "Запропонувати переклад" є нетотожними." Пункт з пропонуванням варіанту перекладу врахований у "Повідомити про проблему - Моя відповідь має бути прийнята". Звичайно, можна багато і довго дискутувати з даного приводу, але, користуючись продуктом досить часто доводиться пристосовуватись під нього (я не кажу, що так правильно і так має бути, це просто факт). Ви ж не надсилаєте особисті листи зі скаргами Білу Гейтсу кожного разу, як Вас не влаштовує якась іконка у Windows? :) Це я просто до того, що іноді легше користувачам пристосуватись, ніж розробникам-непрограмістам внести зміни у програмний код.


https://www.duolingo.com/profile/Nordry

"люди самі вкажуть на наявність варіантів" - Ваші б слова та Богу в вуха :) Адже, як вже багато разів зазначали розробники, важливо повідомляти свої варіанти правильно (через "Повідомити про проблему", а не у обговореннях, оскільки так їм дійсно легше відстежувати і обробляти запити). Обговоренння ж ними були створені трохи з іношою метою. :)


https://www.duolingo.com/profile/LarkinUA

// "люди самі вкажуть на наявність варіантів" - Ваші б слова та Богу в вуха :) Адже, як вже багато разів зазначали розробники, важливо повідомляти свої варіанти правильно (через "Повідомити про проблему", а не у обговореннях, оскільки так їм дійсно легше відстежувати і обробляти запити). Обговоренння ж ними були створені трохи з іношою метою. :)

Справа в тому, що для багатьох людей поняття "Повідомити про проблему" та "Запропонувати переклад" є нетотожними. Вирішення даної ситуації я бачу так: можна додати пункт "Запропонувати переклад" у відповіді. Далі, якщо даний переклад вже хтось запропонував, система каже "Дякую" і не робить нічого. Якщо такого варіанту немає, система повідомляє розробників. І все. При цьому варіанті розробники отримують те, що потрібно, а психіатр залишається без роботи. )))


https://www.duolingo.com/profile/Egene1960

А вас не бентежить, що у наведених вами варіантах різний смисловий наголос? До того ж , фраза в першому варіанті звучить не дуже природно, мало би бути "цЯ"


https://www.duolingo.com/profile/LarkinUA

Це не англійська мова де сенс речення залежить від порядку слів ))


https://www.duolingo.com/profile/DEMYAN-16021987

Чуєш ти правильна відповідь це деркв'яна тарілка


https://www.duolingo.com/profile/Hvulya

чому не може бути "миска"?


https://www.duolingo.com/profile/Egene1960

Це дві різні посудини. Миска -чашкоподібна, з високими вінцями, тарілка - з низькими пласкими, пластинчастоподібними ("plate") вінцями.


https://www.duolingo.com/profile/6g7o

Миска це bowl а плоска тарілка це plate


https://www.duolingo.com/profile/IhorEpsni

Це є деревяна тарілка. Видало помилку.


https://www.duolingo.com/profile/ChrystjaL

дерев'яна без подвоєння н?


https://www.duolingo.com/profile/yulia1715

Не прокручується сторінка , коли появляється клавіатура, не видно що набираєн


https://www.duolingo.com/profile/ZA3a9

В українській мові сенс речення від перестановки слів не змінився

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.
Розпочати