Duolingo jest napopularniejszą metodą nauki języków na świecie. A co najlepsze, jest w 100% darmowe!

https://www.duolingo.com/Kakariv

Ćwiczenia słówek ze stronami online

Czy ktoś jest w stanie mi polecić jakąś stronę na której mógłbym tworzyć swoją bazę słówek (nawet nieskończenie długą), a następnie z utworzonej przeze mnie bazy robić testy w chociaż podobnej formie jak testy z duoligno?

Mam tu na myśli mniej więcej taki model strony: 1.Wprowadzam słówko do bazy > 2. Wchodzę na test który ładuje moje wprowadzone słówka i wymaga podania przeze mnie przetłumaczonego wyrazu w wersji polskiej

2 lata temu

7 komentarzy


https://www.duolingo.com/jasigabi

Jest Memrise i twój-angielski.pl - możesz tworzyć swoje własne zestawy, tłumaczenie słowa w którym kierunku chcesz i robisz powtórki.

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Dorotheasz

Polecam QUIZLET. Można tworzyć własne tematyczne, zestawy słówek i ćwiczyć je różnymi sposobami: testy, fiszki, wymowę itp. - możliwości aplikacja ma kilka. Naprawdę świetna!

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Kakariv

Chyba najfajniejsza opcja, najbardziej mi odpowiada i właśnie z niej aktualnie będę korzystał, jedynie nie da się lub nie rozgryzłem tego czy da się jakoś władować np. słówko po angielsku i kilka tłumaczeń dla tego słówka, a następnie przy testach itp. które oferuje strona podane jedno z kilku tłumaczeń zalicza odpowiedź(a niestety muszę podawać wszystkie możliwe jakie podałem po przecinku).

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Dorotheasz

Chyba trzeba podać pełny zestaw tłumaczeń, bo nie zaliczy. Dlatego ostrożnie z podawaniem wielu wersji! Ja tworzę sobie zestawy słówek do tematów z DUOLINGO i tak je przyswajam. Transakcja wiązana!

2 lata temu

https://www.duolingo.com/AnnAleks24

Na tej stronie nie masz testów,Ale możesz sobie założyć konto i będzie ci przypominało znaczenie nowo poznanych słów. Diki.pl

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Szparag
Szparag
  • 25
  • 23
  • 17
  • 13
  • 10
  • 6
  • 4
  • 2

Są programy jak na przykład Anki, z których możesz korzystać nie będąc podłączonym do sieci. Jednak one działają na zasadzie fiszek, sam program nie ocenia Twojej znajomości słowa/frazy, musisz zrobić to sam wybierając odpowiednią opcję.

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się - jak napisała jasigabi - Memrise.

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Jola-Gryglicka

Polecam "fiszkotekę".

2 lata temu