https://www.duolingo.com/profile/Corleone_8

Zanurzenie

Założyłem konto ok. dwa miesiące temu. Skończyłem kurs angielskiego, a teraz chcę skorzystać z trybu Zanurzenia. Niestety przy zakładaniu konta wylosowałem gorsze konto bez tego trybu. Nie mam możliwości tłumaczenia w Zanurzeniu. Wpisując w polu adresu: duolingo/translate wyskakuje błąd strony. Jeszcze jakiś miesiąc temu udało mi się dostać do tego trybu w w/w sposób; teraz nie działa. Czy obsługa Duolingo jest w stanie podmienić moje konto na konto z trybem Zanurzenia? Założenie nowego konta nie wchodzi w grę, poczyniłem duże postępy i nie chcę ich marnować, wolałbym aby tłumaczenia liczyły się na obecnym koncie.

April 21, 2016

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Corleone_8

Dzięki za rady. Znalazłem bardzo proste rozwiązanie dla osób z kontem bez Zanurzenia. 1. Wystarczy wylogować się lub otworzyć nową przeglądarkę. 2. W polu adresu przeglądarki wpisać: duolingo.com/translates 3. Otworzy się strona z artykułami do tłumaczenia; teraz musimy wybrać, który tekst nas interesuje i skopiować adres tekstu do tłumaczenia. 4. Skopiowany adres wklejamy po zalogowaniu się na swoje konto lub po powrocie do przeglądarki, w której jesteśmy zalogowani. 5. Mamy możliowość korzystania z trybu Zanurzenia, tłumacząc każdy wybrany artykuł.

Dla osób bez immersji kolejnym dobrym sposobem na dostanie się do Zanurzenia jest śledzenie osób, które często tłumaczą. Myślę, że pomogłem wielu osobom, które 'cierpią' na brak Zanurzenia ; )


https://www.duolingo.com/profile/Vengir

Myślę, że najlepiej po prostu przeczekać. Swoje konto założyłem w grudniu i wylosowało mi niestety konto bez słownictwa. Na szczęście od kwietnia już widzę tę zakładkę.


https://www.duolingo.com/profile/Paranoix

Nie ma takiej możliwości.

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.