1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Návrh na vylepšení: omezit po…

https://www.duolingo.com/profile/FrantisekBo

Návrh na vylepšení: omezit použití klávesnice

Aktuálně to v nastavení nelze, ale bylo by možno nastavit si mód bez zadávání z klávesnice? Komunikace jen přes mikrofon + myš. Nebo zadávání z klávesnice omezit na minimum (v nastavení zadat třeba posuvníkem, jak často bychom chtěli využívat).

Důvod: jsem si jistý v psaném projevu, ale mluvení je nejslabší článek, proto bych ho chtěl co nejvíc posilovat.

April 24, 2016

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Jn, to je prvek který bych tu nejen já, ale řekl bych většina uživatelů viděla velmi ráda - mít možnost si nastavit, jaký typ cvičení dostávám. Docela častá stížnost je, že uživatel většinou pouze překládá z angličtiny do češtiny a málo vět je v opačném směru.

Každopádně tento prvek tu není a tady na českém foru ani není nikdo, kdo rozhoduje o tom, jakým způsobem se DuoLingo bude nadále vyvíjet. Vedení DuoLinga sídlí v Americe a ti, vcelku nepřekvapivě, česká diskuzní fora nepročítají.


https://www.duolingo.com/profile/FrantisekBo

Díky za reakci :) Že se jedná o US firmu vím, ale doufal jsem, že některý ze senior uživatelů tady v CZ diskusi bude mít větší váhu v návrhu / prosazení nějakého požadavku. Osobně jsem našel pouze incubator (vývoj jazyků) a nějaké příspěvky v EN - návrhy na vylepšení, které jsou sice komentované, ale taky se v nich odkazují na jiné příspěvky s tím, že už se návrh na vylepšení probíral (a bez odezvy).

Škoda že neexistuje nějaká tabulka vylepšení, kde by si uživatelé mohli kliknout +1 k tématu, které je nejvíc oslovuje...klidně v EN...


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Stodesetiprocentní souhlas :-) Akorát by to asi bylo lehce zmanipulizovatelné, ale i tak. Občas to tady (teda spíš v té anglické části) vypadá, že DuoLingo příliš nehledí na to, co chtějí uživatelé, bo takovéto návrhy se objevují pořád. Over and over and over again a bez odezvy, což je samozřejmě škoda.

No ale i tak je to bezkonkurenční nástroj na procvičování jazyků ;-)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.