1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. jak na nové kurzy

https://www.duolingo.com/profile/ZmetexCZ

jak na nové kurzy

když se chci naučit ,,nový kurz" jak to mám udělat?

April 24, 2016

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/widle

Z češtiny se dá učit jedině angličtina, víc toho v nabídce zatím není. Ale pokud umíte přiměřeně anglicky, můžete si Duolingo přepnout do angličtiny a skrz angličtinu se pak učit další jazyky, těch už je na výběr dost.


https://www.duolingo.com/profile/Lukasmaste

Jak již píší jíní s podporou dalších jazyků z češtiny nepočítejte. Proč by tomu 5 lidí věnovalo rok života a navíc zdarma? Přesto jsem se zkusil zeptat na MŠMT jestli nějaké online kurzy podporují, případně jestli je podporovat budou, či jestli podporu zváží. Zkuste to také na mail kancelar@msmt.cz, třeba se při dostatečném počtu dotazů ledy pohnou....

Dobrý den

Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů žádám MŠMT o informace. Podporuje či plánuje MŠMT podporu výuky cizích jazyků prostřednictvím chytrých zařízení (mobilů, tabletů apod.)? Pokud podporuje, či plánuje podpořit prosím uveďte v jakém formátu (pro jaký typ zařízení, v jakém čase) podpora bude. Pokud nepodporuje ani neplánuje podpořit zváží MŠMT vytvoření kurzu v nějakém otevřeném prostředí (např. kurzy na http://www.duolingo.com dostupné pro zařízení se systémy iOS, Android, Windows, dostupné zdarma online, nebo jiné obdobné)?

Doplňuji, že žádost o informaci musí obsahovat: Jméno a příjmení žadatele adresu trvalého pobytu (případně adresu pro doručování, liší-li se od ATP) Datum narození Informaci že jde o žádost dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím uvedení povinného subjektu, od kterého tuto informaci požadujete.


https://www.duolingo.com/profile/MichalCibu

dej si pridat nový kurz na nastaví

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.