1. Forum
  2. >
  3. Konu: English
  4. >
  5. dili geliştirme

https://www.duolingo.com/profile/huseyinali68

dili geliştirme

merhabalar, ben ingilizce düzeyimi geliştirmek istiyorum, duolingo bana cok sey kattı ama sormak istedgım bir şey var. ingilizceye hakim olmadıgım ıcın bilmiyorum da, tüm grammar knuları unlar mı oluyor eksik olan seyler ne , ne yapmalıyım ? ...

April 25, 2016

5 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Esmakara13

providing that you want to improve yourself about english, this website is not enough for you. in my opinion, this website helps to speak fluently to you. so as to learn a new language, we have to learn lots of details about this language. if i give advise, you should buy a grammar book that is qualified and learn these rules throughly. besides this, translating sentence from turkish to english is really useful activity. for example, you can select any sentence in a book which you read and you can try to translate to english. finally; the more words you know, the faster you learn english.

eğer kendini ingilizce konusunda geliştirmek istiyorsan bu site senin için yeterli olmaz. benim düşünceme göre, bu site daha akıcı konuşmada yardımcı sana yardımcı olacaktır. yeni bir dil öğrenmek için o dil hakkındaki bir çok detayı öğrenmek zorundasın.tavsiye verecek olursam, kaliteli bir dil bilgisi kitabı alabilirsin ve kuralları tam olarak öğrenebilirsin. bunun dışında, türkçeden ingilizceye cümle çevirmek çok yararlı bir aktivite, örneğin; okuduğun bir kitaptan herhangi bir cümleyi ingilizceye çevirmeye çabalayabilirsin. son olarak, ne kadar çok kelime bilirsen o kadar hızlı ingilzce öğrenirsin. şimdiden kolay gelsin arkadaşım. :)

April 28, 2016

https://www.duolingo.com/profile/huseyinali68

çok tesekkürler önerin için, ingilizcesini de anlamıstım altyazıya gerek yoktu :) onerilerini dikkate alacam gercekten tesekkür ederim zahmet edip yorum yaptıgın ve bana yardımcı oldugun için :)

April 28, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Esmakara13

rica ederim, yardımcı olabildiysem ne ala :)

April 28, 2016

https://www.duolingo.com/profile/jzlcdh

Can you correct your question to be correct Turkish as I am not sure I understand it completely.

April 27, 2016
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.