1. Форум
  2. >
  3. Тема: Duolingo
  4. >
  5. Щоденна активність!

https://www.duolingo.com/profile/Ed_from_UA

Щоденна активність!

Підкажіть, будь ласка, як тут ведеться відлік щоденної активності? Я приєднався до Duolingo трохи більше місяця і щоденно виконував вправи, а сьогодні заходжу і пише "1 день підряд". Як таке може бути? Це як мінімум демотивує і викликає бажання перестати користуватися цією програмою! Буду вдячний за відповідь.

April 30, 2016

4 коментарі


https://www.duolingo.com/profile/AnGee-1

Десь Ви трохи стратили напевно. Я приєднався до Дуолінго 69 днів тому, жодних проблем. Щоденна мета 30 балів. Знаю точно що така функція як - Встановлення щоденної мети "Свій" - не працює!

Щоб таких проблем в подальшому не виникало потрібно проходити трохи більне ніж щоденна мета. ^_^


https://www.duolingo.com/profile/Ed_from_UA

Навіть не знаю, 32 днів все було добре) Якийсь дибілізм!!!!! Але ще є класна програма, LingoLeo, вона безкоштовно дуже хороша, а якщо придбати повну версію (близько 500 грн- а це вартість 7-8 занять не самого кваліфікованого репетитора), то взагалі бомба)))


https://www.duolingo.com/profile/AnGee-1

Дуже цікаво які результати знань по лінголео? Я собі за мету поставив самостійно пройти цю программу, а далі подивимось ...


https://www.duolingo.com/profile/VovaPodolian

Витрачай ЛІНГОТИ, щоб заморозити 1 день і як я помітив, кожного дня о 24.00 щоденна мета оновлюється до нуля. Щоденна мета 50 балів, я собі налаштував і нема ніяких проблем, але щоденну мету побтібно заповнювати повністю, у мене 50, отже 5 щоденних повторень (закріпини начички) треба.

Пов'язані обговорення

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.