1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. zamrożenie czasu

https://www.duolingo.com/profile/lee777333

zamrożenie czasu

W sobotę 30 kwietnia wykonałem lekcje na 20 pkt przez komórkę i zostało to zaliczone. Dziś tj 2 maja 2016 sprawdzając aktywność widzę że stan punktowy z soboty to 0 punktów ! ale zadziałało zamrożenie czasu. Miałem załączone zamrożenie czasu i tylko dlatego mam ciągłość. Byłoby mi przykro, gdyby mój dorobek ciągłości 172dni przepadł i to nie z mojej winy. Czy ktoś mógłby to sprawdzić i wyjaśnić . Dzisiaj również wykonałem lekce przez smartfona , a mam zaliczone 0 punktów. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Pozdrawiam cały zespół Duolingo

May 2, 2016

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Jaro2048

Czy jesteś pewien że lekcje przez smartfona zrobiłeś online? Aplikacja ściąga kilka lekcji do przodu i można zrobić je offline bez dostępu do internetu a synchronizacja nastąpi kiedy włączysz internet w telefonie. Jeśli nie włączyłeś internetu to się nie zsynchronizowało.


https://www.duolingo.com/profile/lee777333

Tak jestem pewien, że byłem połączony z internetem. Nawet nie wiedziałem , że bez włączenia internetu można realizować lekcję. U mnie jak nie jestem połączony z internetem to ikonki lekcji nie są podświetlone i klikanie na nie jest martwe .


https://www.duolingo.com/profile/Jaro2048

W takim razie zgłoś błąd aplikacji do duolingo:

https://support.duolingo.com/hc/en-us/requests/new

PS: Lekcje offline działają tylko te jeszcze nigdy nie zrobione, nie działają powtórki.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.