1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. srdíčkové XP

https://www.duolingo.com/profile/Pidalka79

srdíčkové XP

V některém komentáři při plnění lekcí jsem narazila na "stížnost", že někdo přišel o srdíčkovéXP. Může mi prosím někdo říct,o co se jedná ? Díky

May 13, 2016

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Před více než rokem ještě fungoval jiný systém lekcí - v lekci bylo vždy 20 vět a člověk měl jenom 3 životy/srdíčka, což znamenalo, že mohl udělat maximálně 3 chyby. 4. chyba = konec, začni lekci znovu. Tento systém dodnes funguje, když si dáte "Vyzkoušet z dovednosti" nebo jak že se to jmenuje, prostě když uděláte souhrnný test z daného tematického okruhu místo dělání jednotlivých cvičení.

Takže občasnou poznámku o srdičcích s klidem ignorujte.


https://www.duolingo.com/profile/Pidalka79

Díky - srdíčka nebudu brát na vědomí :)) Ale můžu se ještě zeptat - dá se někde zjistit celkový počet "ulovených" XP bodů, které mám? (tedy kdomě těch denních, co vidím při plnění, ale ty nejsou vidět déla jak týden.Nebo mi něco uniká?)


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Dá tak jako docela hloupě (dřív to bylo v hlavním menu). Ted to vidíš akorát když ši otevřeš svůj profil (najed na své jméno vpravo nahoře a hned ta první možnost).


https://www.duolingo.com/profile/Pidalka79

Tak krom toho, že si teď připadám jako...trochu mentálně zaostalá :)) (vůbec jsem si tam toho totiž nevšimla), je toto názorný příklad rčení "pod svícnem tma". Díky moc a krásný den :)

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.