https://www.duolingo.com/lenka70

přidání dalšího jazyka k vlastnímu studiu

Jak si můžu přidat ještě další jazyk ke studiu?Tak jak je psáno v nápovědě mi to nejde.Děkuji za odpověd.Lenka

před 2 roky

5 komentářů


https://www.duolingo.com/widle
widle
  • 23
  • 11
  • 9

To bude proto, že z češtiny se momentálně dá studovat jen angličtina, další kurzy neexistují. Pokud ale umíte přiměřeně anglicky, můžete si v nastavení změnit základní jazyk na angličtinu a z ní se pak učit další jazyky, tam už je nabídka poměrně široká.

před 2 roky

https://www.duolingo.com/lenka70

aha,tak moc díky za odpověd.

před 2 roky

https://www.duolingo.com/anezka_hor

neboj všecno jde

před 2 roky

https://www.duolingo.com/MartinBrunclik

Jen zkuším psat

před 2 roky

https://www.duolingo.com/Lukasmaste

Jak již píší jíní s podporou dalších jazyků z češtiny nepočítejte. Proč by tomu 5 lidí věnovalo rok života a navíc zdarma? Přesto jsem se zkusil zeptat na MŠMT jestli nějaké online kurzy podporují, případně jestli je podporovat budou, či jestli podporu zváží. Zkuste to také na mail kancelar@msmt.cz, třeba se při dostatečném počtu dotazů ledy pohnou....

Dobrý den

Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů žádám MŠMT o informace. Podporuje či plánuje MŠMT podporu výuky cizích jazyků prostřednictvím chytrých zařízení (mobilů, tabletů apod.)? Pokud podporuje, či plánuje podpořit prosím uveďte v jakém formátu (pro jaký typ zařízení, v jakém čase) podpora bude. Pokud nepodporuje ani neplánuje podpořit zváží MŠMT vytvoření kurzu v nějakém otevřeném prostředí (např. kurzy na http://www.duolingo.com dostupné pro zařízení se systémy iOS, Android, Windows, dostupné zdarma online, nebo jiné obdobné)?

Doplňuji, že žádost o informaci musí obsahovat: Jméno a příjmení žadatele adresu trvalého pobytu (případně adresu pro doručování, liší-li se od ATP) Datum narození Informaci že jde o žádost dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím uvedení povinného subjektu, od kterého tuto informaci požadujete.

před 2 roky
Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.