1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Úroveň angličtiny po absolvov…

https://www.duolingo.com/profile/Oncek1

Úroveň angličtiny po absolvování celého kurzu?

Dobrý den, nikde jsem nenašel žádné informace o tom, kde se budou moje znalosti po absolvování kurzu pohybovat. Proto bych se chtěl zeptat, zda-li se dá říct, jakou úroveň angličtiny (A1, A2 …) bych měl po absolvování mít. Myslím, že jak já tak i jiní budou chtít pokračovat dále a proto by to byla vhodná informace, například jakou úrovní nějaké učebnice angličtiny navázat. Také by mě zajímalo kolik slovíček se reálně člověk po absolvování celého kurzu naučí. Předem velmi děkuji za odpověď

May 15, 2016

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/pandulicka

Dobrý den, tady je překopírovaná odpověď jednoho uživatele z dřívější diskuse: "I have been testing duolingo for my students and after finishing the tree I can say the final level is B1+. " (No, ale pro začátek bych asi začala s Mírně pokročilý II. A počet slovíček? Na memrise.com najdete přímo kurz na slovíčka z Duolinga. Je jich tam 1612. Avšak některá jsou tam uvedena jak v jednotném tak v množném čísle, tak ten reálný počet bude o něco nižší.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Já bych ještě radši doplnila, že ta úroveň se bude lišit v různých typech schopností. Třeba co se týče čtení, ta B1 to asi může být, ale třeba konverzační schopnosti si tady moc nenatrénujete, takže pokud je souběžně nebudete trénovat jinde, i po dokončení stromu se pravděpodobně domluvíte jen v hodně základních věcech.


https://www.duolingo.com/profile/petra.prostejov

Mně by víc zajímala úroveň, co se týče gramatických jevů...


https://www.duolingo.com/profile/Alchamei

Já si myslím, že to bude také kolem B1. Mohlo by být i B1+, ale někde trochu hapruje vysvětlení gramatiky. Ale slovíček je docela málo, bohužel.


https://www.duolingo.com/profile/j.soltes

Ahoj zajímalo by mě jestli se po dvou letech něco změnilo na obsáhlosti tohoto kurzu

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.