https://www.duolingo.com/TseDanylo

Can someone translate these phrases into Ukrainian?

TseDanylo
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 10
  • 10
  • 10
  • 9
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 2

Hi! I'm making a translation for two Sia songs (As a HUGE Sia fan) "Bird Set Free" and "Cheap Thrills". There's a couple of phrases I can't translate.

1. To do hair
  2. To put on (clothes)
  3. To put on (makeup)
  4. To hit the dancefloor
  5. Dancefloor
  6. (I have) all I need
  7. Baby (song term)
  8. Hryvnya/Dollar bill
  9. Thrill
  10. To turn on (the radio/TV)
  11. Friday night (п'ятниці ніч?)
  12. I won't be long
  13. To paint (nails)
  14. Clipped wings (or the Ukrainian equivalent)
  15. To hold someone down
  16. A voice/scream inside
  17. Key (music term)
  18. To sing off key
  19. To sing on key
  20. To hit a high note(s)
  21. To hold on tight
  22. Inside (as in like a voice)

I know it's a lot but I would be eternally grateful! :D

2 years ago

5 Comments

https://www.duolingo.com/MaxMaidanskiy

Bird Set Free (оригінал Sia) Звільнившийся птах (переклад Max Maidanskiy )

Clipped wings З відрізаними крилами, I was a broken thing Я була зовсім безпорадною, Had a voice У мене був голос, Had a voice but I could not sing... Був голос - та я не могла співати... You would wind me down Ти міг би мене заспокоїти, I struggled on the ground Поки я намагалась вижити на землі, So lost, the line had been crossed Зовсім одна, і межа вже проведена Had a voice, had a voice but I could not talk У меня був голос, був голос, але я не могла говорити. You held me down Ти взяв мене в полон, I struggle to fly now І тепер мені важко літати.

But there's a scream inside that we all try to hide Але всередені нас крик, який всі ми намагаємось приховати We hold on so tight, we cannot deny Ми тримаємося один одного так міцно, ми не можемо заперечити цього Eats us alive, oh it eats us alive Це з'їдає нас живцем, о, з'їдає нас живцем Yes, there's a scream inside that we all try to hide Так, всередені нас крик, який всі ми намагаємось приховати We hold on so tight, but I don't wanna die, no Ми тримаємося один одного так міцно, але я не хочу вмирати, ні, I don't wanna die Я не хочу вмирати I don't wanna die Я не хочу вмирати.

I'm not gon' care if I sing off key Мене не потурбує, якщо я заспіваю повз ноти I find myself in my melodies Я знаходжу себе в своїх мелодіях, I sing for love, I sing for me Я співаю для любові, я співаю для себе самої. I shout it out like a bird set free Я кричу це, як птах, звільнившийся від пут, No I don't care if I sing off key Ні, мені все одно, якщо я співаю повз ноти, I find myself in my melodies Я знаходжу себе в своїх мелодіях, I sing for love, I sing for me Я співаю для любові, я співаю для себе самої. I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут.

I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут.

Now I fly, hit the high notes Тепер я літаю, можу співати високі ноти I have a voice, have a voice, hear me roar tonight У мене є голос, у мене є голос- почуй моє ричання цієї ночі You held me down Ти взяв мене в полон But I fought back loud Але я билась відчайдушно!

But there's a scream inside that we all try to hide Але всередені нас крик, який всі ми намагаємось приховати We hold on so tight, we cannot deny Ми тримаємося один одного так міцно, ми не можемо заперечити цього Eats us alive, oh it eats us alive Це з'їдає нас живцем, о, з'їдає нас живцем Yes, there's a scream inside that we all try to hide Так, всередені нас крик, який всі ми намагаємось приховати We hold on so tight, but I don't wanna die, no Ми тримаємося один одного так міцно, але я не хочу вмирати, ні, I don't wanna die Я не хочу вмирати I don't wanna die Я не хочу вмирати.

I'm not gon' care if I sing off key Мене не потурбує, якщо я співаю повз ноти I find myself in my melodies Я знаходжу себе в своїх мелодіях, I sing for love, I sing for me Я співаю для любові, я співаю для себе самої. I shout it out like a bird set free Я кричу це, як птах, звільнившийся від пут, No I don't care if I sing off key Ні, мені все одно, якщо я співаю повз ноти, I find myself in my melodies Я знаходжу себе в своїх мелодіях, I sing for love, I sing for me Я співаю для любові, я співаю для себе самої.

I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут. I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут. I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут. I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут. I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут. I'll shout it out like a bird set free Я викрикну це, як птах, звільнившийся від пут.

2 years ago

https://www.duolingo.com/TseDanylo
TseDanylo
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 10
  • 10
  • 10
  • 9
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 2

DUZHE DIAKUJU!

2 years ago

https://www.duolingo.com/Paragelmen
  1. Робити зачістку (я не впевнений)
  2. Одягатися
  3. Робити макіяж
  4. ??
  5. Dancefloor - танцювальний майданчик, тобто місце, де танцюють
  6. У мене є все, що (мені) потрібно
  7. Дівчина, подруга (girlfriend)
  8. Гривневий рахунок (у банку)
  9. Коливання, трепотіння
  10. Увімкнути (радіо, телебачення)
  11. Ніч пятниці
  12. Я би не хотів "робити щось довго"
  13. Фарбувати нігті (робити манікюр)
  14. Обрізані крила
  15. Не давати піднятися або пригнічувати
  16. Внутрішній голос
  17. Тональність
  18. Точно не знаю, можливо "закінчити співати у якійсь тональності"
  19. Можливо "почати співати у якійсть тональності"
  20. Взяти (співати) високу ноту - якщо мова йде про спів
  21. Міцно тримати, тримайся міцніше (але можливо є багато інших варіантів)
  22. Внутрішній голос (inside voice)

Я не дуже добре знаю англійську, тому можливі деякі помилки.

2 years ago

https://www.duolingo.com/edkeed
edkeed
  • 11
  • 10
  • 9
  • 9
  • 6

Я би вас трішки поправив

1.Робити зачіску

2.Одягати

3.Робити макіяж

4.Дико танцювати

5.Місце для танців

6.Я маю все що потребую.

7.I would say it's маленька or малютка

8.Гривнева/доларова купюра

9.Збудження

10.Вмикати(радіо, телебачення)

11.Ніч п'ятниці

12.Я не буду довго

13.Фарбувати нігті

14.The Ukrainian equivalent would be Обламати крила(to break wings)

15.Пригнічувати

16.Внутрішній крик/голос

17.Тональність

18.Не попадати по нотам

19.Попадати по нотам

20.Співати високі ноти

21.Міцно триматися

22.Внутрішній голос

2 years ago

https://www.duolingo.com/ilyaBS
  1. Люба або мала
2 years ago
Learn Ukrainian in just 5 minutes a day. For free.