1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Niepoprawne oceny

https://www.duolingo.com/profile/xKik99x

Niepoprawne oceny

Witam! Mam pewien problem. Od pewnego czasu ktoś ocenia moje tłumaczenia negatywnie, mimo że są poprawne. Rozumiem, że w jakimś wielokrotnie złożonym zdaniu mogłam popełnić błąd, lecz gdy tłumacze jedno słowo i jeszcze często sprawdzam je na wikipedii (czy użyłam poprawnej terminologii) to jestem pewna, że jest dobrze. Nie wiem co mam z tym robić bo dostałam takich ocen już kilkanaście i spada mi % poprawnych tłumaczeń. Dziękuje za wszelką pomoc ;)

June 3, 2016

5 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/JacekRoza

Sorry, ale nic nie jesteś w stanie zrobić. Mam ten sam problem. Wszystko dlatego, że oceny są wystawiane anonimowo to zawsze znajdzie się taki ch.... co robi innym na złość zupełnie bezkarnie.


https://www.duolingo.com/profile/PaweP3

Mam ten sam problem. Jakiś zawistny pajac ostatnio non stop ocenia każde moje zdanie czy słowo na minus. Trochę lipca, że obsługa nie robi z tym nic, bowiem w taki sposób nigdy nie osiągnę większego poziomu tłumacza.


https://www.duolingo.com/profile/wojciechowskau

Teraz to samo jest u mnie - no naprawdę przecież to niszczy całą istotę działania tego sposobu uczenia się


https://www.duolingo.com/profile/brattomasz

ja jednego dnia zarobiłem 20 negatywnych ocen...dokładnie wczoraj :) część na pewno od tego trola gamekeeper2.


https://www.duolingo.com/profile/JanKowalsk61389

Cześć. Jakiś czas temu zakończyłem całe drzewko. Doszedłem do pewnego poziomu i stopnia zaawansowania 50 %. Żebym na głowie stawał, nie mogę tego zwiększyć. Co Wy robicie, że macie wyższe poziomy?

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.