https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Projekt: Nowe kursy :)

Witam, przeglądając sobie tematy widziałem tu masy wątków od osób, które chcą uczyć się innych języków po polsku, niestety, te tematy szybko padały (i pewnie ten podobnie skończy), jednak chciałbym spróbować znaleźć tu jakąś grupę osób, które znają przynajmniej jeden z tych języków: -hiszpański; -niemiecki; -rosyjski. Znam wszystkie te języki na zaawansowanym poziomie i chętnie bym poprowadził kurs jakiegoś z nich. Osoba, której poszukuje powinna mieć opanowany język na poziomie min. B1/B2. (ew. A2/B1, każdy się przyda przy tworzeniu podstawowych kursów) Piszmy do inkubatora, może wkrótce zacznie powstawać właśnie taki kurs :) Oczywiście proszę się też zgłaszać do mnie, mam nadzieję, że w pewnej grupie Duolingo pozwoli naszej społeczności na więcej niż jeden język!

June 9, 2016

13 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Erwin0917

O tak większa ilość kursów chociaż takie podstawy jak np niemiecki znacząco zwiększy ilość użytkowników serwisu. 2-3 języki opanować przy pomocy polskiego, a następne uczyć się z obcojęzycznych kursów co jeszcze bardziej rozwinie znajomość np angielskiego. Dla mnie taka opcja super :) Czekam na rozwój wydarzeń

July 11, 2016

https://www.duolingo.com/profile/I-x2

kto da krótszą wersje ?

June 10, 2016

https://www.duolingo.com/profile/CP_1919

Ja znam niemiecki na poziomie A2 (ale spokojnie, uczę się nadal i chce do końca tego roku zmierzyć się z B2). Oprócz tego znam podstawy ukraińskiego i esperanto (oba języki mają jakiś potencjał: Ukraińcy coraz chętniej przyjeżdżają do polski szukać pracy, zaś hobbyści esperanta tworzą fajną zgraną subkulturę).

June 17, 2016

https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Znam trochę ukraiński, jednak nie sądzę, aby Duolingo stworzyło taki kurs :( Jeśli znasz niemiecki, to nawet to A2 starczy ;) Pomógłbyś wówczas przy tworzeniu prostszych tematów, a przy owym tworzeniu z pewnością byś dobrze poznał niemiecki :) Danke.

June 17, 2016

https://www.duolingo.com/profile/CP_1919

Zbyt szybko kursu ukraińskiego nie będzie, ale jak nadal będzie Ukraińców przybywać, to będzie wzrost zapotrzebowania. Nie mniej warto zacząć robić kurs niemieckiego.

June 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/jacobpotrzebski

Szczerze nie zgodziłbym się. Angielski Niemców jest okropny, przenoszą swoją niepowtarzalną, aczkolwiek ciekawą wymowę na wymowę angielską.

July 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/retiP1

A jest jakaś szansa aby uczyć sie hiszpańskiego z poziomu polskiego języka ?

July 15, 2016

https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Obecnie nie, zgłaszałem się do tworzenia tego kursu, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi :/

July 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Jeszcze raz zapraszam! Jeśli znasz niemiecki, hiszpański lub rosyjski chociażby na podstawowym poziomie to pisz do mnie. :) Mam nadzieję, że w końcu znajdziemy skład do tworzenia właśnie tych kursów.

July 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/jacobpotrzebski

Wydaje mi się, że powodem, dla którego Duolingo nie skupia się na tworzeniu nowych kursów dla osób polskojęzycznych jest to, że w dzisiejszych czasach większość Polaków uczy się angielskiego już od dzieciństwa i bardzo dobrze go zna. Poza tym nie ukrywajmy, polski ma małą ilość native-speakerów. Nawet na stworzenie kursów dla anglojęzycznych trzeba długo czekać. Mimo wszystko, patrząc na to ile Polaków zainteresowanych jest wyjazdem za granicę, zapotrzebowanie na metody nauki języków obcych rośnie, i co do tego się zgadzam - powinni udostępnić Polakom więcej kursów. Mi wystarczą: hiszpański, portugalski, francuski, niemiecki i rosyjski. Wtedy będę w raju -

July 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Gacus06

Ja bardzo chciał bym się uczyć Hiszpańskiego.Niestety nie umiem go wcale więc nie mam jak wam pomóc w tworzeniu kursu.

August 21, 2016

https://www.duolingo.com/profile/YawningWerewolf

Polecam Ci nauczyć się dobrze angielskiego i uczyć się na anglojęzycznej wersji Duolingo. ;)

August 22, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Gacus06

dziękuje za podpowiedz

August 22, 2016
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.