https://www.duolingo.com/Ms_MaRtA4002

Opinie ,,Duolingo''

Jak Wam się podoba strona ,,Duolingo''?? Może jakieś opinie?Na czym jesteście? ODPPWIEDZ Dla mnie ta strona jest super.Można nauczyć się i utrwalić sobie jakiś język obcy.Jestem na zwierzętach :]

2 lata temu

5 komentarzy


https://www.duolingo.com/semminic
semminic
  • 11
  • 10
  • 6
  • 3
  • 2
  • 2

Duo świetne do nauki gramatyki. Ale do słówek to raczej Memrise. Nie mniej oba portale są bardzo dobre do nauki języków, tylko oba inaczej podchodzą do tematu – oba idealnie się uzupełniają.

2 lata temu

https://www.duolingo.com/KasiaZda0

Ja uczę się tu od 11 dni a właściwie powtarzam angielski.Podoba mi się tutaj.Przykłady do tłumaczeń na początku były dla mnie całkiem proste, ale teraz są trudniejsze.Jak się języka nie używa to niestety się zapomina.Staram się być na Duolingo codziennie..

2 lata temu

https://www.duolingo.com/agata_1000

Oczywiście, że mi się podoba!!! To jest świetna gra angielska ucząca zarówno gramatyki, jak i poprawnego słownictwa. Ja jestem na temacie "Czas teraźniejszy 3" Polecam dla wszystkich pragnących dobrze nauczyć się jakiegokolwiek języka i pozdrawiam wszystkich!!!

1 rok temu

https://www.duolingo.com/MFZSTAR

Duolingo jest NAJLEPSZĄ (przynajmniej moim zdaniem) aplikacją do nauki języków obcych.

1 rok temu

https://www.duolingo.com/Kamil828089

Duo ma dużo plusów i dużo minusów min. + Siła Tematu dzięki temu wiem kiedy zaniedbałem temat - Powtarzające się przykłady

10 miesięcy temu
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.